invisibobble

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. március 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A hajkiegészítőt az alakja és anyaga különbözteti meg a hagyományos hullámcsattoktól. Gyengéd a hajhoz, mert nem fémből készült és nem rendelkezik éles szélekkel. Ívelt alsó része a fej formájához igazodik, ezért könnyedén elhelyezhető a hajban, így különösen kényelmes viseletet biztosít.

vinetta

2020. május 26.

Nagyon pipa vagyok rá,mert nem áll meg a hajamba, könnyen törik,és persze baromi drága.Semmire nem jó! KUKA(a többi Invisibobble terméket szeretem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.