invisibobble

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. március 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A hajkiegészítőt az alakja és anyaga különbözteti meg a hagyományos hullámcsattoktól. Gyengéd a hajhoz, mert nem fémből készült és nem rendelkezik éles szélekkel. Ívelt alsó része a fej formájához igazodik, ezért könnyedén elhelyezhető a hajban, így különösen kényelmes viseletet biztosít.

TheGirl

2021. április 17.

Nekem ebből az átlátszó van, illetve a fehér gyöngyös verzió. Én nagyon szeretem, anélkül tartja a hajam, hogy megnyomná, meglátszana benne a nyoma. Szerintem nagyon szuper csat, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

sziszcsy

2020. december 8.

olyan csattot kerestem, ami nem tépi ki/nyomja meg a hajamat. vékony szálú, egyenes, viszonylag kevés hajam van. úgy csúszik ki belőle ez a csatt mintha vajon siklana :D sajnos semmire sem jó, dús, hullámos/göndör fürtökkel megáldott emberkéknek tudnám egyedül hasznosnak képzelni. 2 csillagot csak a színe miatt kap (I Lava You csomagban vettem meg), de amúgy full 1

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

vinetta

2020. október 12.

Nagyon pipa vagyok rá,mert valahogy nem tartja meg a hajam,egy pillanat alatt kicsúszik,könnyen törik,és persze baromi drága.Semmire nem jó! KUKA(a többi Invisibobble terméket szeretem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.