IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   Douglas

A CCC korrektor paletta 4 szín típust tartalmaz: színkorrektorokat, és árnyékoló korrektort.

Használata:

• A szem alatti sötét karikákat a barack színű korrektorral palástold.
  • A pirosas elszíneződéseket a zöld korrektor használatával rejtheted el.
  • A sárgás, szürkés árnyalatokat a lila árnyalat semlegesíti.
  • A bőr tökéletlenségeit a bézs árnyékolóval tüntetheted el.
  • Használd a highlightert alapozás után, a fiatalos megjelenésért, vagy egyes területek kiemelésére!

3 változatban kapható:

30 Anti-Redness: zöld és barack color corrector, világos korrektor, highlighter
32 Neutral: barack color corrector, világos és közepes korrektor, highlighter
34 Anti-Dullness: lila és barack color corrector, világos korrektor, highlighter

Eple

2018. május 6.

Nekem bevált! Szeretem az összes színt benne, nem ül meg a ráncokban, természetes hatású, és tartós. Szinte mindennap használom, és szerintem nem fogy gyorsan, újra fogom venni :)
Update:
Még mindig szeretem,eddig a kicsi korrektor palettát használtam és megvettem a nagyot amiben más színek is vannak. (Jó sokáig kitart egy ilyen paletta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Update:

ennancsi

2018. március 1.

A színes korrektorok hibátlanul teszik a dolgukat, viszont a highlighter nekem túl nehezen eldolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Tatinta

2017. június 8.

Imádnivaló.
Nem értem wishes hozzászólását, amiért leszólja a terméket. Rajzórán színelméletnél biztos hiányzott, és nem tudja, hogy vannak színek, amiket ha kever az ember, egy semleges színárnyalat jön ki belőle. Ilyen elven működik a zöld+pirosság=semleges bőrszín is. Pici hegyű ecsettel a pattikra-piros pöttyökre, vékonyan ujjbeggyel az orrcimpa melletti pirosas részre és tádám, elmúlik a pirosság.
Egyetlen fájdalmam vele az, hogy a szem alatti sötét karikákra való fakkja lehetne nagyobb, mert az fogy leginkább, készíthetnénk arányosan úgy, hogy az nagyobb, a másik három kisebb, hogy kb. egyszerre fogyjon ki, de ezért nem vonok le tőle csillagot, mivel maga a termék jó. Én lassan 2 éve használom az első tégelyt, biztosan újraveszem. Bár az említett nem egyszerre fogy dolog miatt lehet, hogy ki fogom próbálni az Catrice camouflage termékét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Imádnivaló.

souzanna

2016. április 20.

Őszintén szólva soha az életben nem gondoltam volna, hogy színesre fogom festeni a képemet alapozást előtt, de pár hónapja tele lett a bőröm aknékkal és ezt a tárcsát kaptam anyukámtól. A narancssárga szuper a sötét karikákra a szemek alatt, főleg ha alapozót, utána pedig korrektort is teszel még rá. A zöld az akne hegekre és a bőr pirosabb részeire volt jó, illetve én még használtam alapozó felett is a bőrszínűt ahol nagyon csúnyák voltak a hegek.
Állaga krémes, de nem annyira, hogy mondjuk ecsettel lehessen felvinni, úgyhogy én mindig ujjakkal dolgozom el. Nem kell belőle amúgy sok.
Összességében ez egy szuper ötlet, de őszintén szólva én valahogy azt vettem észre, hogy miután felvittem az arcomra és rákentem az alapozót valahogy elkeveredtek az alapozóval, és nem fedték le az adott területet valami jól. Most ez lehet, hogy az alapozóm hibája (bár nem hiszem), de így meg annyira nem tudom használni (meg a bőröm állapota is sokat javult és azóta nem terhelem plusz termékekkel). Amúgy a szemek alatt ha nem dolgozom el nagyon alaposan, akkor beül az apróbb ráncokba, amitől pedig idegbajt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

wishes

2014. június 2.

Az élet értelmére hamarabb rá fogok jönni, mint arra, hogy mi értelme van a színezett korrektoroknak, különösen a zöldnek! Aki kitalálta, fogadok hülyére röhögi magát, ha eszébe jut, hogy szerencsés nők zölddel meg sárgával kenik a fejüket, mikor a sima bőrszín is ugyanúgy takarna...
No mindegy, maga ez a négyágyas kis rettenet sem az IsaDora sikerterméke - kis mennyiségben nem fed, nagyobban meg mászik összevissza, és beül minden egyes pórusba és redőbe. És nem is tartós.
Egy csillagot a highlighter fakk miatt kap - csodás aranyfényű, lágy krémecske, bár az egészbe ilyet töltöttek volna!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.