IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Douglas

Egyedülálló textúrája finom átmenet a púder és a krémes állag között. Leheletfinoman simul rá a szemhéjra, könnyedén árnyalható, kivételesen tartós, és nem csomósodik össze. Használható nedvesen és szárazon is: száraz applikátorral felkenve finoman csillogó, lágy fémes hatást kelt a szemhéjon, nedves applikátorral pedig intenzív metál ragyogás az eredmény.

makeupmama

2014. augusztus 2.

Gyönyörű! Én a 05-ös Chrome árnyalatot vettem meg ami egy ezüstös csillogású pezsgő szín. Szárazon és nedvesen is használható, nagyon jól tapad nem porol egy kicsit sem, ez annak köszönhető hogy az állaga tényleg vmi. nagyon selymes nagyon finom. Tartósságát tekintve, alappal kibírt egy egész átbulizott estét, alap nélkül még nem próbáltam. Csodaszép!! Nem a legolcsóbb egy színért, de abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.