IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fancsa, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Repedezős lakk.

Kiszerelés: 6 ml

bettina28

2018. szeptember 19.

Szerintem jó lakkok, sokáig bírják. Jó minőségűek és nem pattognak le hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Szerintem jó lakkok, sokáig bírják. Jó minőségűek és nem pattognak le hamar.

timity

2013. március 10.

Fekete színben van meg nekem, de... Bár ne kellett volna annyira!:D Máson olyan izgalmasnak, különlegesnek tűnt, de magamon.. Egyszer próbáltam csak, és nem érzek késztetést a további használatára. :( Piros alapra kentem, majd vártam egy pcit, és elkezdett repedezni. Nem mindegy mekkora mennyiséget viszünk fel belőle, mert ha kevés, akkor alig repedezik meg, és inkább tűnik egy bénán felkent lakknak, mint repedezősnek. :D :D Ha pedig sokat kenünk fel belőle, akkor hatalmas kráteres, megint csak nem szép kinézete lesz. Ám, ha a mennyiséget eltaláljuk, akkor valóban olyan mint a képeken. Minőségi ez a típus, és könnyű felvinni a lapított ecsetnek köszönhetően. Nem az én stílusom, de a márka legjobb lakkjai közé tartozik. Ha valakinek kell, jó áron átadom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

annanoszvai

2012. november 7.

Van belőle 2 szín, fekete, és sárga, de nem sokat használom. Valahogy ez a repedezős stílus nekem nem jött be, de ez nem a termék hibája... Viszont többször is át kellett húzni, hogy "jól" nézzen ki, szóval... Hármas :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

zdoreebaba

2012. szeptember 2.

A graffitis lakkok közül a legjobb márka az Isadora és azok közül is a legjobb árnyalat a fekete és a fehér, mert ezek minden más színhez nagyon jól igazodnak. Igaz, hogy az ára elég drága (főként, hogy egy lakkról beszélünk), de teljesen meg vagyok vele elégedve. Nekem fekete színű van csak, amelyet a Westend, Douglas parfümériában választottam. Egyértelműen 5-öst kap ez a termék!! Kitűnő és nagy színek ,gyors száradás jellemzi ezt a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

fancsa

2012. augusztus 25.

Még tapasztalatokra van szükségem "körömlakk effekt" terén, de nekem nagyon bejött. El kell találni a megfelelő festékmennyiséget,játszadozni kell a mértékekkel az elején, de ha belejön az ember, akkor gördülékenyen működik.
A variációk száma szinte végtelen (természetesen főleg színekben), egyszerűen és gyorsan fel tudja bárki dobni a már unalomig variált körömfestéseit. Kábé felkenem és mehetek is, gyorsan szárad, nem kell attól félni, hogyha ebbe belenyúlunk pár perc után, akkor csinálhatjuk előröl az egészet, mert még nem száradt meg rendesen. Az egyetlen gond az ára. Elég húzós egy körömlakkhoz képest...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol