IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajfestékek

Kimosható hajszinező. Kíméletes formulája révén, hatásos összetevői által (keratin, D-panthenol) erősítik és óvják a hajszálakat. Káros anyagoktól mentes.

naiva

2012. július 3.

Én 2300-ért vettem egyet az egyik aukciós portálon és nagyon tetszik.
Az tény, hogy közvetlenül száradás után picit összeragasztja a hajat, de a használati utasításon is ott szerepel, hogy ha megszáradt, akkor ki kell fésülni. :-) Royal blue árnyalatban vettem, a sötétbarna hajamon is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Én 2300-ért vettem egyet az egyik aukciós portálon és nagyon tetszik.

ancsibancsi

2012. június 18.

Én kipróbáltam a tesztert ott és nagyon tetszett. Tényleg összeragasztja a hajad, de ha kifésülöd, akkor nem ragad össze újra és szín sem pattogzik le. Egyszeri hajmosással azonnal kijön. Nekem nagyon tetszik, arra várok, hogy hátha megkapom valakitől ajándékba. Igaz azért az a 2890 Ft nem annyira gáz érte, főleg, hogy ahogy elnéztem elég sokáig lenne elég. Azért vonok le pontot, mert még a 2900-at is picit sajnálom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

snowflake

2012. június 13.

csak tesztert próbáltam, de nem értem, miért ennyi az ára... szinte semmire nem jó. szines olcsó szempillaspirállal kb ugyanott van az ember, mivel olyan a keféje és az állaga is. párszál hajszálat szinez meg, de semmi extra,ráadásul ragad is. ha vki szines tincsekre vágyik, az szinezőt, vagy sprayt vegyen fele ilyen áron...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.