IsaDora

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Sokoldalú sminkszivacs a kifogástalan, foltmentes alapozásért

• Többfunkciós: Bármilyen alapozótermékkel használható, folyékony, krémes és púderállagúval is
  • Tökéletes forma: Kiválóan illeszkedik az arc nagyobb és kissebb részeihez is
  • Tökéletesen és csíkmentesen osztja el a bőrön az alapozót
  • Szuper puha felület
  • Különleges, habosított állagú poliuretán, mely nem szívja magába az alapozót
  • Latexmentes, tartós kivitel
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 május

orchidea8627

2019. október 26.

Kedvenc sminkszivacsom.
Klassz puha, jó vele sminkelni, tartós és az ára is elfogadható, sokszor van akció is erre a márkára a Douglasban.
Szeretem a bézs színét is, kevésbé látványos rajta az alapozó, valamiért jobban szeretem ezt így mint az élénk színű szivacsokat annak ellenére hogy rendszeresen tisztítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Kedvenc sminkszivacsom.

Barus

2019. október 21.

Teljesen elégedett vagyok vele, már másodszor vettem újra. Nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, sőt még a sűrűbb korrektort is szem alatt, ráadásul szépen, könnyedén tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

kittimakeuptest

2019. március 18.

Kb. két hete vettem meg és nagyon tetszik, tényleg bármit jól el lehet vele dolgozni.
Használat után mindig jól kimosom és beleteszem a tartójába, másnapra totál megszárad.
Most rendeltem egy nagyon szép ecset készletet is, csak összehasonlításképpen, kíváncsi vagyok nagyon.
Ár-érték arányban tökéletes, a Beauty Blenderre sajnáltam a pénzt, de elképzelhető, hogy majd azt is kipróbálom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

eperkeszederke

2017. augusztus 30.

Nagyon a szívemhez nőtt ez a kis szivacs. Nekem van eredeti BeautyBlenderem, viszont az az igazság, ha nagyítóval nézem a sminkelés utáni végeredményt, akkor sem tudom megmondani melyik a jobb, vagy melyik végzett jobb munkát. A két szivacs állaga között viszont jócskán van különbség szerintem. A BB nekem egy kicsit mintha lazább szivacs lenne, míg az Isadora tömöttebb. Ebből adódóan nagyobbra is dagad. Viszont ugyanolyan tökéletesen lehet vele dolgozni. Remek a kialakítsa, nekem a tisztítással sem akadt eddig gondom. Amiatt pedig ne aggódjon senki, ha bereped, mert a dupla ennyibe kerülő BB is képes rá. Úgyhogy szerintem abszolút érdemes beruházni ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Jexi

2017. június 29.

Beauty blendert szerettem volna venni, de mindenhol elfogyott. Aztán a Krémmániás videóban láttam, hogy ez is jó, így megvettem.
Nem tudom milyen a BB, de ezzel is szuper könnyű dolgozni!
Viszont az első mosás után nekem is berepedt 1-2 helyen.
Összességében szuper kis cucc, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Nem tudom milyen a BB, de ezzel is szuper könnyű dolgozni!
Viszont az első mosás után nekem is berepedt 1-2 helyen.
Összességében szuper kis cucc, mindenkinek ajánlom!

Kodi

2017. június 22.

Nem tudom milyen a Beautyblender - mert mindig elriasztott az ára, hogy megrendeljem - viszont ez olyan szuper, hogy ennél nem is vágyom többre. Fantasztikusan puha, szépen megdagad, gyönyörű természetes finisht ad, külön szimpatikus a nude színe, nem tűnik mindjárt mocskosnak, ha nem mosom ki rögtön, az sem tragédia. :D Meg kell jegyezni, hogy mint a legtöbb jó minőségű szivacs, nagyon nehezen mosható teljesen tisztára. Az első mosás után egy helyen sajnos be is repedt. Ettől még remélem jó sokáig használható, mert a make up, amit készít, egyszerűen csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.