Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 28.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges hatású körömlakk, mely töredezett, csillogóan szemcsés, mégis matt felületet eredményez száradás után. Egyedülállóan tartós, hiszen 7 napig marad a körmön.

10 árnyalatban kapható

Cannes

2016. augusztus 24.

tökéletes a fedése két rétegben nagyon tartós még Isadora körömlakkban nem csalódtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Myrtle

2016. április 9.

Egy rétegben elég halványka, de kettőben már tökéletesen fed. A Pool Crush árnyalat csodás királykék színű, nagyon tetszik.
Tartóssága kifogástalan, egy hétig is fennmarad,lehet benne mosogatni, hajat mosni, takarítani. Az első réteg nagyon gyorsan szárad, a másodikra 5-7 percet érdemes rászánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Zile

2014. július 1.

Úgy tudnám jellemezni, hogy a "tökéletes homoklakk". 10 napig meg sem moccant a körmeimen, az ecsetével tökéletesen lehet eloszlatni a lakkot, nagyon gyorsan megszárad, gyönyörűek a színeik, a csillogást már meg sem merem említeni szinte! :) A felülete meglehetősen érdes, de én nagyon szeretem! Bem a legnagyobb a mennyiség és az ára is elég magas, de mégis megéri beszerezni pár ilyen lakkot - azoknak legalábbis biztosan, akik szeretitek a homoklakkokat és még keresik a tökéletest! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Minike

2014. január 27.

Szerintem fantasztikusak ezek a lakkok, nekem a Wine Crush van meg, szép lilás az árnyalata, mindig gyönyörködöm benne. Nagyon tartós is, nekem a 4. napon kezdett el kopni egy picit a végein, 2 réteben kentem fel, alapozólakkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Dana1983

2014. január 3.

Nekem az Ocean Crush van meg. Ez egy tengerkék lakk, amit ha fény ér akkor arany-zöld csillogása van. Gyönyörű! Nagyon hamar szárad, két rétegben tökéletesen fed, de nekem az ecsete egy kicsit túl széles. A lemosása a csillámos lakkokhoz képest egy álom. Viszonylag hamar megkopik a körömvégeken.
Elég drága, de szerintem az árkülönbség (pl. a Lovely lakkokhoz képest) az összehasonlíthatatlanul könnyebb lemosás miatt lehet. Lehet veszek még mást színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

Lara5

2013. december 14.

A Metal Crush árnyalatot szereztem be és tetszik, bár mindennapokra enyhe túlzásnak tartom, nekem ő egyértelműen partilakk:) 2 rétegben van értelme felvinni, szép a finishe, tartósság szempontjából én nem vagyok mérvadó, nekem eddig minden áldott lakk lemászott max 8 óra után a körmömről. Esélyes, hogy beszerzek még egy két színt, bár az ára nem túl kedvező:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

melange

2013. december 9.

Nekem az Emerald Crush van meg, ami egy elkpesztően szép smaragd-méregzöld-fekete kombó:) Az ecsete szuper, bár az első húzás után kicsit megijedtem a fedését illetően..de a 2. réteg teljesen meggyőzött. Csodálatos:) Egyedül a tartósságával van bajom, nekem 2 nap alatt elkezdett a köröm végéről kopni,pedig alaplakkot is toltam alá. De még így is imádat van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Lassunyuszi

2013. november 3.

Két lakkot próbáltam ebbl a szériából, az egyik szerelem, a másik minősíthetetlenül vacak, de még nem vontam meg tőle a bizalmat, mondván, lehet, hogy én rontottam el valamit a felkenéssel, stb.

Az emerald crusht imádom, gyönyörű fekete alap telehintve smaragd csillámokkal gyönyörű. Imádtam viselni és tartós is volt. Két rétegben jól fed, én 3-at használtam, ez adott neki még egy kis pluszt. Az üvege nagyon cuki, az ecsete tökéletes, az ára sok. Éppen ezért, amíg a másikról meg nem bizonyosodom, hogy tulajdonképpen mennyire is vacak, avagy sem, addig 4.

bővebben: http://sakklakk.blogspot.hu/2013/11/isadora-emerald-crush.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

bővebben: http://sakklakk.blogspot.hu/2013/11/isadora-emerald-crush.html

szidury

2013. október 27.

Jó az ecsete, tartós is, sajnos nekem a finishe nem az igazi, nem szemcsés, hanem inkább göröngyös :/ A lovely baltic sandjának szebb a finishe ( csak ott meg a tartóssággal vannak problémák...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

bendee91

2013. október 13.

A Glamour napok alkalmaval szereztem be 2t ebbol a lakkbol. A kekes/zoldeset es a bordot. Az elobbit kentem fel elsonek. Egy retegbe sajnos nulla..kicsit meg is ijedtem, de 2be tokeletes.:)) annyira igenyes. Eleg masszivnak is tunik.:)
Tuti beszerzek meg egy szint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Tuti beszerzek meg egy szint.