IsaDora

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív matt, csókálló, hosszan tartó folyékony rúzs, mely észrevehetetlenül finom és könnyű viseletet biztosít az ajkaidon.

3 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: Yura
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Kerta, fizetés: Postával tudom küldeni, aminek költsége a vevőt terheli.

Sparklingdiamond

2019. szeptember 9.

Csodálkozok azokon a kommenteken akik azt írják hogy nem jött be mert ez egy CSODA szerintem is..🙏🏽
Eleinte ragacsosnak tűnhet,de egy kis idő múlva, teljesen elmarad ez a ragacsos érzet szerencsére.
Én úgy gondolom nehéz szép matt, folyékony rúzst találni , hogy megfeleljen azoknak az elvárásoknak, mint pl ne “szárítson annyira” ami alapból abszurd, mert hát egy matt rúzs pont hogy szárítani fog ,de nagyon,mert nincsenek benne olyan értékes “olajok” /vagy nem akkora százalékba mint pl más ajakápolókba/rúzsokba, amitől kifényesedne de hát ez is a lényege.
“Meg hogy sokáig tartson”...Megmondom őszíntén az olyan “pillanatragasztó” hatású rúzsokat én nem is szeretem...mert teljesen természetellenes.
Nem viccelek, ez a folyékony rúzs, kb 8 órán át kitartott evés ,ivás mellett , nem akartam hinni a szememnek.
A 15ös sugar brown árnyalat tulajdonosa vagyok,gyönyörű a színe, az a tipikus barnás-mély rózsaszínes ,amit nem lehet eldönteni, hogy melyikre hajaz igazából, az a tipik utcára járós ,picit dögibb árnyalat tehát mindenhol megállja a helyét ❤️
A napokban vissza is fogok menni a Douglasba ,még beszerezni 1-2 darabot belőle ,csak ennyire tudom ajánlani..🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Annie25

2018. szeptember 25.

Nude attitude színben van meg. A szín nagyon szép viszont iszonyú ragacsos érzetű. Nem kellemes viselni. És tartósnak sem mondanám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Leander

2018. április 15.

Ez volt az első folyékony matt rúzsom - Nude Attitude színben. Elsőre furcsa volt, de nagyon megszerettem, tartós, könnyű felvinni, nem pereg, nem kenődik, sokáig szép, nem szárít. Abszolút meghozta a kedvem a folyékony matt rúzsokhoz, pedig sokáig azon a véleményen voltam, hogy ha már felkenek valamit a számra, akkor az csillogjon, mint a Salamon töke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

aalexaa

2017. december 9.

Douglas adventi kalendáriumban volt mini kiszerelésben. Nagyon vártam rá (szerencsére rögtön az elsejéhez tartozó ablak rejtette:D), de csalódás lett... A világ legjobb folyékony rúzsára számítottam, ehhez képest ragacsos, kellemetlen érzés viselni.... Egyszóval van jobb folyékony rúzsom is, ami olcsóbb. Az már csak a pláne, hogy a szín is borzalmasan áll, remélem a húgomnak tetszeni fog:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Ametiszt

2017. október 7.

Ez egy csoda, a legjobb matt folyekony ruzs amit valaha probaltam! Tenyleg matt, alig szarit, nem is erzem, hogy a szamon van (nem huzza, fesziti, mint mas matt szajravalok), konnyu szepen felvinni, egyenletesen fed. A 05 Bare Cashmere arnyalatra nincsenek szavak, annyira tokeletes nude, ugy erzem, megszepit! Nagyon tartos is, meg eves utan is fent van szinte teljesen. En Norvegiaban vettem, ott kb. 10 arnyalat volt, mar banom, hogy nem vettem masikat is. Ha ujra talalok, tuti veszek meg belole, hihetetlenul jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

pa98

2017. május 9.

Nekem nagyon bejött.Száradás után nem kezd el lemorzsolódni,mint általában a matt folyékony rúzsok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.