Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pillamilla, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra tartós és gyorsan száradó lakk, széles ecsettel-egyetlen húzással fedi az egész körmöt. Formulájának használata könnyű, kiegyenlíti a körömfelszínt.

• Matt hatás és szín
  • Tartós
  • Gyorsan szárad
  • Kitűnő fedés
  • Különleges, matt üvegben
  • Hipoallergén formula

zsuzsoka0925

2017. január 5.

Tavaly vettem 2 féle árnyalatot(Soft skin és moody blue), mindkettőt nagyon szeretem.
Hozza a szokásos IsaDora minőséget, nekem ezek a kedvenc lakkjaim.
Könnyű szépen felkenni, pont jól terül, nem folyik túl a köröm szélén, hamar szárad és nekem a legtartósabb lakkom, pedig sokfélét próbáltam már.
Más lakkokhoz képest sokkal gyorsabban tudom kifesteni vele szépre a körmömet és SOHA nem nyomódott meg később. Persze ehhez ki kell várni a megfelelő száradási időt.
Az egyetlen hibája, hogy nem teljesen matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Hozza a szokásos IsaDora minőséget, nekem ezek a kedvenc lakkjaim.
Az egyetlen hibája, hogy nem teljesen matt.

Horsabt

2016. július 29.

Ebből a sorozatból a barackszínű változatot vettem meg, szerencsére kedvezményes áron . Bár a termék gyönyörű és szolid, de emellett, nagyon drága. A minősége botrányosan rossz, már aznap lepattogzik, és bár alig használtam, két-három hónap alatt úgy becsomósodott, hogy kenni lehetetlen. Ennek ellenére barátomnak rendkívül tetszett a kezemen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.