Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nordic3, Módosítva: 2018. december 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes.

cattitude

2018. december 3.

(már nem így néz ki a termék és az inci is teljesen rossz sorrendben van itt.)

asap kellett egy körömlakklemosó, a hétvégét végigtakarítottam kb és csúnyán lepattogott a körömlakkom, persze a vonaton a munkahelyem felé kezdett el igazán peregni, különben már otthon lemostam volna. vattával meg ilyenekkel nem volt kedvem szenvedni, szóval vettem egy ilyet. a szaga nekem nem annyira tetszett, kicsit fojtós, de nem annyira vészes. a hatása nem nyűgözött le, nem olyan pontos, mint vattával leszedni, a körömágyhoz/körömszélhez közel nem viszi le olyan jól a lakkot. nekem szárítja a körmöm és az ujjaim. ez az bedugdosós módszer... hát érdekes élmény.
mindent egybevetve 4-es, majd itt az irodában ellesz a fiókban, ha nagyon vállalhatatlan lesz egyszer a körmöm napközben vagy éjszaka rámjön a mainkűrözhetnék, akkor jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

(már nem így néz ki a termék és az inci is teljesen rossz sorrendben van itt.)

Mona29

2018. december 2.

Nagyon-nagyon szerettem, a csillámos és a homoklakkok lemosásánál használtam a fóliás módszer megismerése előtt. Nagyon fontos, hogy nem szárította sem a körmömet, sem a bőrömet. Az illata nagyon finom, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Anna922

2018. november 2.

Visszafogott illata van, gyönyörűen leszedi a lakkot, iszonyú praktikus, amikor nem akarok zsepivel/vattával/pálcikával vacakolni. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Fannii15

2018. augusztus 24.

Szerettem, bár én azért vettem meg, mert pumpás adagolója van és újra tudom tölteni más lakklemosóval

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Meglepően jó. Az ára sem húzós. Kellemes. Imádom, hogy acetonmentes. Nem marja a körömágyat. Csodás. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

snori

2018. március 14.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt lehozza a körömlakkot és még vattával sem kell bajlódni, egyáltalán nem is fogja így be a bőrt a lemosott lakk (nekem sötét színnel is tökéletesen működik). Az illata kifejezetten kellemes, engem zöldalmára emlékeztet. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

vszilvia

2017. november 5.

Imádom. Korábban a körömlakk lemosása egy-egy sötétebb színnél maga volt a rémálom, ezzel a kis tégellyel pikk-pakk készen vagyok :-) Nekem az ujjamat sem fogja be a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Rainbowgirl14

2017. július 14.

Nagyon szeretem, rendkívül kedvező áron kapható. Jó az illata és a körömlakk lemosása pikk-pakk kész. Sokáig elég, de sötét körömlakkok lemosására nem a legmegfelelőbb, mert utána sajnos befogja az ujjaimat a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Csibedli

2017. február 20.

Nagyon hasznos, mióta kipróbáltam, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Nagyon hasznos, mióta kipróbáltam, csak ezt használom.

CzFru

2017. január 16.

Nagyon jó kis találmány, de a szivacsa hamar ellazul. Most már a dm-es változatot veszem, aminél ilyen probléma nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Vitaminok: Biotin