Isana

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bunnylove92, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

fokyandi

2019. szeptember 22.

Nekem semmit nem használt. Ugyanolyan ráncos, száraz maradt a bőröm, csak épp fénylett az olajtól. Hidratáló hatása nulla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

AndiZsne

2019. szeptember 20.

Nekem az illata tetszett meg :)
A hatását még tesztelem. De elsőre puha, hidratált bőrt eredményezett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nekem az illata tetszett meg :)
A hatását még tesztelem. De elsőre puha, hidratált bőrt eredményezett.

tiesza

2018. április 24.

Többet nem veszek ilyet. Nagyon büdös, szúnyogirtó szaga van. A flakon nem praktikus, csúszkál a kezemben, ha használom, alig tudok fújni vele. Nekem nem hagy ragadós érzést, viszont a bőrömön semmi hatása nincs. Pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

deccs91

2017. szeptember 8.

pánik szerűen gyorsan levettem a polcról, mert annyira ki volt száradva a lábam, hogy már fehér volt, persze rövid nadrág volt rajtam.. hát utána kellett vna kicsit olvasnom itt. én nagyon szeretem az olajokat, de ez kifejezettem büdös, és semmit nem csinál a bőrömmel, ameddig nem szívja be addig ragad és foltokat hagy, utána meg mintha semmit nem kentem volna rá, újra ki lesz száradva. biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

mrs.imperator

2017. június 12.

Nekem nagyon tetszik az illata es amugy is szeretem az olajokat. Puha lesz tole a bor es finom illatu. Konnyu eloszlatni hamar beszivodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

MolnarPetra

2017. június 5.

Szúrós szaga van, egyáltalán nem kellemes. A flakon csúszkál össze vissza. Szép fényt ad a bőrnek. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

AngelHeart80s

2017. május 21.

Napolaj illata van, ennyi zavar, de összességében nagyon jó, tényleg puha lesz tőle a bőr. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

natika04

2016. december 2.

Ha keveset fújok belőle jól beszívódik, jól eloszlatható, a tubus tényleg csúszik kicsit. Az illata elsőre erőszakos, de megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

LittleSpark

2016. szeptember 18.

Hááát én ezt nem nevezném testápolónak mert nem szívódik be. Vagy az összes bútorra rátapad az ember bőréről vagy ha éjszaka használna az ápolásnak nem sok nyoma van, ellentétben a paplannak olyan illata lesz mint az olajnak :D
Elég nehéz használni is, vagyis ha olajos lesz az egyik kezed utána kínszenvedés lesz kinyomni belőle további adagot.
Testápoló helyett viszont masszázsolajnak tök jó :D Csak ezért 3 csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Testápoló helyett viszont masszázsolajnak tök jó :D Csak ezért 3 csillag :D

generalnagy

2016. szeptember 12.

Egy dolog miatt vettem, mégpedig gyantázás utáni használatra, hogy leszedje a gyanta maradékot. Valami olcsót kerestem, arra pedig tökéletes, így nem kell megvenni azt a méregdrága gyantázás utáni spéci olajat. Az illata érdekes, az elején eléggé kellemetlennek tűnt, később vagy változott az illata, vagy csak én szoktam meg, de mostmár egészen elmegy, szinte egyáltalán nem szívódik be, keveset használok belőle, szóval egy darabig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.