Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: hbscale, Módosítva: 2013. június 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

mlexa

2019. március 21.

Ennyi pénzért teljesen jó. Azért mondjuk elég gyakran kell kencselni, így nem tart ki olyan sokáig, de a célnak tökéletesen megfelel. Ápol, hidratál és ennyi elég is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

mar

2019. január 12.

Ez volt a zsebben hordott ajakápolóm. Egy idő után lecseréltem, mert annyira megolvadt, hogy használatkor kicsit megdőlt, és visszacsukáskor mindig lehúzott egy réteget róla a tubus. Amit most használok, nem olvad ennyire, szóval van, amelyik bírja. Táskában tárolva nincs ilyen gond. Jól hidratál, de az illata nem tetszik. Nem is tudom, mire hasonlít, olyan "natúr" illata van, amit nem esik jól szagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

pannababo

2019. január 5.

Az eredeti a legjobb. Hatásos nem ragad mégis tartós és hidratál. The best!!!🌟🌟🌟🌟🌟💓 ennyi pénzért?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

sailorluna

2018. augusztus 2.

átlagosan hidratál, elég zsíros érzetet kelt, az íze sem olyan jó. egynek jó, de nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

zsofien

2018. március 16.

Nagyon szeretem. Hatalmas meglepetés volt számomra a minősége az árához képest. Ennyiért tényleg nagyon megéri, nem csodaszer, a cserepes ajkakat nem hozza rendbe, de arra, hogy néha bekenegessem a számat vele, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Vicus

2018. január 29.

Nagyon jó kis ajakápoló, ennyiért ajándék, de a hatása nem az igazi, nekem az Intensive sokkal jobban bevált. Nagyon cserepes ajkakra ez nem elég, de csak úgy kenegetni, "szinten tartásra" tökéletes.
Update: annyira mégsem jó, le is vonok egy csillagot. Néha fura réteget képez az ajkaimon és a bőrt le tudom könnyedén szedni.. tehát nem visszapuhítja, hanem inkább a felső réteget más állagúvá teszi, na jól leírtam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Akara

2017. december 27.

Elég zsíros, de jól hidratál és nem kenődik. Rúzsok alá is tökéletes, még a matt rúzsok mattságát sem rontja. Ha tudtam volna, hogy ilyen olcsón lehet jó ajakápolót kapni, nem próbálkozom a Labellókkal (amik a nyomába sem érnek). Minden reggel és este használom, az arcmosás, krémezés után. Az illata is egész kellemes, és az ajkaim is teltebbnek tűnnek, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

tdorina3

2017. november 22.

Teszi a dolgát, bár nekem az állaga elég zsíros, nem szívódik be, ami azért tud kellemetlen lenni, mert ha fúj a szél, beleragadnak a hajszálak... Egyébiránt a céljának megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

ferenczifanni

2017. május 12.

Imádom, már kb a 4.-et fogyasztom, nekem hibátlanul működik:) tényleg viszonylag gyorsan fogy, de mivel a hétköznapok nagy részében rúzst viselek, és csak este ajakbalzsamozok jó vastagon, emiatt nekem kicsit tovább bírja:D és tényleg nagyon olcsó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

vanilla0313

2017. április 30.

Az egyik legjobb, amit eddig használtam. Felkenve kellemes, nem hagy nehéz, zsíros érzést, nem ragacsos, így akár tavasszal és nyáron is használható (emiatt kár, hogy nincs benne fényvédő). Az illatát is szerettem, olyan "tiszta", nem tömény, és az összetevői is nagyon szépek. Egyetlen hátránya, hogy elég gyorsan fogy, de mivel nagyon olcsó, nem probléma, ha sűrűbben kell újravenni :) Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil, Stearic Acid
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek