Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: hbscale, Módosítva: 2013. június 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvia.bano

2021. április 17.

Én korábban az agyondicsért Alverde körömvirágos ajakápolót használtam, amit nagyon szerettem, de sajnos megszüntették (illetve a többi Alverde ajakápolót is). Viszont ez is nagyon jó. Jól hidratál, valószínűleg a méhviasz miatt is (érdekes, hogy míg a méhviasz arckérmben nem vált be, ajakápolóknál annál inkább, pl. Nuxe tégelyes), az illata kellemes, visszafogott, és olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Ophelia

2021. március 18.

Az isana ajakápolókkal nincs jó kapcsolatom, legutóbb az olivásat hajítottam a kukába, mert többet ártott, mint használt. Adtam most ennek is egy esélyt, az illata kellemes, szép összetevői vannak, mégsem hozza a várt hatást, és annak ellenére hogy kicsit viaszos érzés, nagyon gyakran újra kell kenni, szeles időben kevés. Arra jó, hogy valami legyen nálam, de nem kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Lovaslany

2021. január 27.

Krémes, hidratáló ajakápoló különösebb illat nélkül. Bár szerintem viszonylag gyorsan beszívóik a kedvenceimhez képes, szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Bandita13

2020. december 1.

Kellemes illatú, állagú. Nem ragad, nem lesz darabos. Ennyit simán megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Kellemes illatú, állagú. Nem ragad, nem lesz darabos. Ennyit simán megér!

wd1102

2020. október 7.

Nekem jobban bevált, mint az agyondicsért körömvirágos Alverde. Ez valóban hidratál, és valamennyire be is szívódik, nem pedig csak úgy van a számon, amíg le nem "kopik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Provence

2020. szeptember 19.

A kék Labellora emlékeztet, nem csak a külsejében, hanem a hatásában is. Jó-jó, de semmi extra. Az illatát viszont nem szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

bllvktr

2020. július 18.

Ez a kedvencem, meg telen sem szarad ki vele az ajkam, nem hagy zsiros erzetet, szeretem hogy nincs tolakodo/eros illata, mert erzekeny vagyok rajuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Barbika

2020. február 28.

A labello classic-ot nagy kedvencemet cseréltem le erre /mióta be - melt-in-ezték a jó kis krémes labellot :( /. hasonló krémes állaga bejött nekem, de nem tartós, néha rendesen kiszárad a szám. Ettől függetlenül bespájzoltam belőle, mert úgyis sűrűn kenegetem magam.. Majd kipróbálom a zöld tesóját is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

MissScorpio

2019. november 9.

Az ásványi-és szilikonolaj, tartósítószer mentessége, és az itteni jó vélemények alapján vettem meg.
Sajnos egy száraz, fehér réteget hagy a számon, egyáltalán nem hidratál, ahogy általában az összes olcsóbb ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

mlexa

2019. március 21.

Ennyi pénzért teljesen jó. Azért mondjuk elég gyakran kell kencselni, így nem tart ki olyan sokáig, de a célnak tökéletesen megfelel. Ápol, hidratál és ennyi elég is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil, Stearic Acid
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek