Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a vízoldható sminket B5 provitaminnal. Minden bőrtípusra. Ezt a szemfesték eltávolítót micella technológiával az érzékeny szemkörnyékről a smink zsírosítás nélküli kíméletes eltávolítására fejlesztették ki.

Vegán termék.

Kamea

2020. március 17.

2020. 03. 17. Update: Már nincsen tartós műszempillám, de annyira bevált, hogy hiába próbálkoztam mással, újra csak visszatértem hozzá. Pikk-pakk lehozza a szempillafestéket is és nem irritálja a szememet.

2019. 07. 26. Mivel tartós szempillám van, olajmentes szemfesték lemosót kell használjak. Maradéktalanul, könnyen eltávolítja a szemsminket, már a sokadik flakonnal vásárolom újra. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 17.

pattelin

2019. október 24.

Nagyon jó, alaposan tisztít. Szépen leszedi a festéket, nem kell dörzsölni a szemem. Nem irritál. Szépek az összetevői, az ára is jó. Nekem bevállt, tuti újra veszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

suti95

2019. október 1.

Elvileg szemfesték lemosó lenne, egy kis szemhéjpúderral még megküzd, de sem a pillákat, sem a szemöldököt nem mossa le rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Nicu

2019. augusztus 3.

A szempillaspirállal és a tussal jól elbánik. Nem kell dörzsölni, de lehoz mindent. Sajnos csípi a szemem, és homályosan is látok a használata után, így leváltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Ivy1986

2019. július 13.

Sajnos nekem sem vált be. Csípte a szemkörnyékemet. A sminket se mossa le normálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

ipszilonze

2019. június 25.

Előnye, hogy nagyon olcsó és táskabarát kiszerelés, de a fél flakont el kell használni, hogy leszedje a tartósabb sminkeket. Újravenni biztosan nem fogom, inkább maradok a beváltnál, de a flakonját biztosan felhasználom még utazásoknál áttöltögetéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

picur0306

2019. június 20.

Illat anyag allergiám van és ez valami csoda, mivel nem csíp, nem olajos, illat mentes és nagyon jól teszi a dolgát. Eddig Garnier két komponensű olajos lemosót használtam, de az olaj miatt sokszor történt úgy hogy homájosan láttam kis ideig, elég kellemetlen volt és néha csípte a szemhéjjam. Úgyhogy nagyon örülök, hogy rá találtam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Lilko0212

2019. június 18.

Korábban Baleásat használtam, de váltottam erre, akciós volt és pont elfogyott a másik lemosóm itthon. Könnyen eltávolítja a sminket maradék nélkül, sokáig elég, illata nincs (szerencsére). Nem kell dörzsölnöm a szemem, ezáltal nem hullik ki annyi pillám. Már többször vásároltam újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Floree

2019. február 19.

Megdöbbentem ennek a hatékonyságán, amikor tegnap otthon megláttam ezt. Csak a szemöldökömről akartam lemosni a festéket, de a Garnier rózsaszín micellás lemosójával ellentétben ezzel nem kellett dörzsölnöm hogy lejöjjön a festék. Brutál jó cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Csipetke

2019. február 10.

Nem csíp, kevés kell belőle és szépen leszedi a sminket. Vízálló sminkkel még nem próbáltam mert olyat télen nem használok, de a mindennapi sminkem minden gond nélkül leszedi. Árban is tökéletes. Méretre is szerintem táska barát a kisebb kiszerelés úgy, hogy szerintem újra veszem, nyáron tökéletes lesz utazáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol