Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ági1994, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Alkohol, paraben és szinezőanyag mentes. Borotválás után is használható.

heringlinda

2016. május 24.

Nagyon örültem hogy találtam egy olcsó alumíniummentes dezodort a Rossmannban de sajnos nekem semmit sem használ. Nálam a kenhetőséggel nem volt gond és az illata is nagyon tetszett de nagyon izzadok mellette még akkor is ha csak otthon ülök egész nap és rossz szagom is lesz. Nálam sajnos egyáltalán nem teljesített jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

CamomilleRose

2016. május 3.

Eddig meglehetősen rossz értékelést kapott ez a dezodor, számomra érthetetlen módon. Évek óta keresem a megfelelő hatásfokkal is rendelkező alumíniummentes dezodort, már vagy huszonöt fajtát kipróbáltam minden árkategóriából. Azt kell mondjam, nálam eddig ez vált be a legjobban. Szépen teszi a dolgát, ezt használva még a meleg nyári napokon sem ért kínos meglepetés. Nincs erős illata, sőt, inkább minimális, ami nálam plusz pont, szeretem ha napközben inkább a parfümöm illata dominál rajtam. Könnyen felkenhető, nem lesz ragacsos sem. Nem csíp, még szőrtelenítés után is bátran használom. A ruhát nem fogja meg. Kell ennél több? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

lacrymosa88

2016. április 21.

Nagyon lehúzták itt, pedig nálam csodaszerként van számon tartva! :-) Végre egy izzadásgátló, amiben nincs alumínium, nem ragacsos állagú, könnyen lehet felvinni a bőrre és szolid, kellemes az illata. Borotválkozás után is alkalmazom, nem csíp, nem irritál, nem pirosodik ki a bőröm. És az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

0808

2016. január 22.

Jaj szegény, de gyengén teljesít itt a csajok körében, de nálam nem. Bírom az illatát nem nyomja el a parfümöm, roppant jó az incije, ahhoz képest, hogy alumentes semmivel nem rosszabb mint alus versenytársai. Az állagával sincs bajom, még mindig jobb az ilyen mint mikor forgácsolódik és összefogja a ruhám. Szóval részemről okés, nálam ötösre vizsgázott. Próbáljátok ki Ti is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

sterlingsilver

2016. január 1.

A Bionsen mellett ezt is megvettük próbából, mert eddig sajnos csak alumíniumtartalmú izzadásgátlókat használtunk: Dove, Rexona, Fa. Kipróbáltam az Isanat, ragadok tőle, de nem tudom eldobni az agyam tőle. Anyukám is ragad tőle, ő még izzadósabb, mint én vagyok. Ha nem csinálok semmi izzadósat, akkor jó, amúgy nem sok értelme van. Pozitívum, hogy nem sokba került, így nem sajnálom, hogy megvettem, de nem fogom újra megvenni. Elhasználjuk, aztán megyünk a következő termékre kipróbálásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Kiscsillag5

2015. július 12.

Állandó használatra vettem, de mostanra csak otthon ülős napokon használom. Arra tökéletesen megfelel. Nem túl hatékony, naponta többször újra kellene kenni. Viszont az összetevőlista és az illata jó és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

loju

2015. június 8.

Alumíniummentes dezodort kerestem, de nem horror áron. Borzalom némelyiknek milyen illata van. Ennek kimondottan finom, diszkrét illata van. Most vettem, úgyhogy eddig egyszer próbáltam. Nekem kimondottan tetszik az állaga, olyan mint az Old Spice-é és pont olyat kerestem csak nőiben. Eddig a stiftesekkel mindig az volt a bajom, azért nem szerettem, mert látszott a bőrön felvitelkor, na ez nem látszik. A ruhán nem hagy foltot. Nem vagyok különösebben izzadós, nekem megállta a helyét. Egyenlőre tőlem 4*-ot kap, később updatelek!

Update: a tartósságával tényleg van probléma, a nagy melegben néhány óra után kezdi megadni magát -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Bonn1e

2015. január 23.

Nekem egyelőre bejön, bár nem rég vettem. De nejem tetszik, hogy kemény az állaga, nem "mázol", és plusz pont az alumínium mentesség miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

GNóri

2015. január 9.

Még szerencse, hogy olcsó volt. Borzalom, olyan kemény, hogy csak tépi a bőröm, amikor próbálom kenni. Cserébe nem használ semmit:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Dana1983

2014. december 13.

Hát, én azért nem adnék rá 1-est. Tényleg elég kemény az állaga, de nekem nem ragad, nem zsíros, az izzadást is átlagosan gátolja, alumentes. Többször nem fogom megvenni, de ki lehet vele húzni addig, amíg az ember vesz egy rendes izzadásgátlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin