Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló vaj jojobaolajjal és bogyós gyümölcs aromával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Queen16

2020. június 11.

Sokáig állt a polcomon porosodva,de most elővettem és esténként fülpiszkálóval nyulok bele a termékbe és úgy kenem fel,jól hidratál, kellemes az illata,sokáig elég a mérete miatt, viszont nem praktikus a miatt hogy ujjal kell bele nyulni igy napközbe ha mennék valahova tuti nem vinném magamal szóval egy stiftes labellonal maradnék vagy eosnál ajakápoló gyanánt, de nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Evinde

2020. február 13.

Már rég nem láttam az üzletekben sajnos, de meglepett, hogy milyen jó kis krém. Szépek az összetevői, jó az illata. Miután az ember elhasználja a felső keményebb réteget, alatta nagyon puha és könnyen kenhető. Én csak beleérintem az alsó ajkam a tégelybe, így belenyúlni sem kell. Kicsit csúszósabb, mint pl az Isana Intensiv vagy a Labello tégelyesei, de nem olyan csúszós, mint a vazelin vagy a kókuszolaj. Szeretem.

Azért kap 4 csillagot, mert a fent említett Isana Intensiv és a tégelyes Labellok jobban helyrehozzák az ajkaim, és ezt valamennyivel gyakrabban kell felkennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

prussycat

2017. december 22.

Illata mennyei. Kicsit sűrű, nehezen kenhető. A carmex jobban helyrehozza a számat ha kiszárad de ez is nagyon jó, főként rúzsok alá használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Nagyon szépen ápolja és hidratálja az ajakamat, az illatát pedig nagyon imádom (: Szerintem fantasztikus! Piros gyümölcsös az illata (: Az elején fura volt, hogy kis tégelyes, de több hónapja használom és még mindig lenyűgöz! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

blackprincesss

2017. október 14.

Szuperül hidratál, könnyű eldolgozni és szuper illata van! Kicsit kételkede álltam e termékhez, mert nem szokásom ilyen tégelyes ajakápolókat használni. De pozitív csalódás volt:D az ujjamon sem marad belőle. Csillagos ötös! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

viktoria1201

2017. július 4.

Sajnos le kell pontoznom. Szerintem mű illata van, nagyon nehezen kenhető, de ami a legrosszabb benne, hogy szárítja a számat és 2 órával használat után rosszabb, mint mielőbb bekentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

alexandraporcelain

2017. május 4.

Fantasztikus illat, jó hidratálás, nagyon nagyon jó árban van, hamar beszívódik, nincs labello-zsíros hatása, imádom, imádom, imádom. Bár utcára nem használom, mert utálok belenyúlni, így csak itthon szoktam "belecsókolni". :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

v92

2017. április 10.

Olyan jó illata van, legszívesebben egész nap szagolgatnám. A hidratálása talán lehetne jobb is, viszont matt rúzs fölé kenve tartósabbá eszi azt, egy kicsit fénylik csak és így meglepően jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

zsucica

2017. február 28.

Imádom.Szuper illat szuper hidratálás,és nagyon nagy kiszerelés...újravevős ez a termék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

ssteff15

2017. február 23.

Még télen is jol teljesit a neha extra cserepes ajkaimon. Noveremtol kaptam, de orultem neki, tetszett a csomagolasa bar egyetertve a korabbi hozzaszolokkal valoban nem praktikus. Felvitele amugy nem nehez, oke az ujjainkkal kell megoldan de nyilvan akkor kenekedek mikor olyan helyzetben vagyok hogy vegigcsinalhassam a procedurat. :D Az illata mennyei, es jol hidratal igy ot csillagot erdemel!:) Es ne feledjetek ha szaraz ajkatok es nem isztok megfelelo mennyisegu vizet naponta, akkor konnyen megeshet hogy a vizhiany miatt cserepes az ajkatok nem azert mert rosszul teljesit az ajakapolo a gidegben es szelben!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil