Isana

Ár:   300 ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. október 28.

Ár:   300 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Az Isana fürdősó melissza és boróka illattal tengeri sót és természetes kivonatokat taralmaz, melyek segítenek leküzdeni a mindennapos stresszt. Különleges illatkompozíciója élénkíti érzékeit és pihentető fürdőzést biztosítanak.

fritz.aniko

2018. május 28.

Imádom az illatát. Teljesen ellazít. A mennyiségről meg annyit, hogy a zacskóban 3-4 fürdésre elegendő mennyiség van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

vador

2016. december 10.

Én sajnos csak a borokát éreztem belőle, ami így önmagában túl "kajaszagú" nekem, de ha a szubjektív részétől eltekintünk, akkor korrekt; intenzíven illatozik, nem irritál és a só úgy általában jót tesz a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.