Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A könnyű mégis intenzív hajápoló olaj 230°-ig védi a hajat a hajszárító hőjétől és jojobaolajjal ápolja a hajat. Elnehezítés nélkül javítja a fésülhetoséget. Egyszerűen és gyorsan változtatja a fénytelen és igénybevett hajat ragyogó kinézetűvé.

Ár: 400 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,
4 db termék 2 áráért!!:)
Ár: 5000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan, az olaj 2x használt, Helyszín: Szolnok/ BP, fizetés: Posta, személyes, utalás stb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kivike

Korcsoport: >54
2022. június 29.

KM-boxban volt, és először nem örültem neki,mert nincsenek jó tapasztalataim a hajolajokkal kapcsolatban, nem tudok olyan keveset rakni belőlük, hogy ne zsírosítsák a hajamat. Ezt is félve tettem rá a vizes hajvégre, de szerencsére nem lett olyan a fejem két nap múlva, mintha zsíros bödönbe mártottam volna. Puha, könnyen fésülhető lett a hajam, az illata is csodás. Heti egyszer használva kb. örökkévalóságig kitart ez az egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. június 29.

lindagreatwood

2022. június 10.

Nagyon jól ápol. Gyakran használom két hajmosás között a hajvégek hidratálására. Hővédőnek szerintem nem jó, mert a hajad felső részére nem tudod felkenni, hiszen olaj. Az illatát imádom, tipikus fodrász-illat. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 10.

jubileum

2022. május 24.

Boxból lett meg, tipikus sose fog elfogyni termék, annyira sok belőle az 1 decis kiszerelés :D Egyébként én nem érzek vele semmi problémát, minden nap lefekvés előtt kenem fel, hogy a legkopó kondícionáló hatását felfrissítse, illetve nedves hajra is hajszárítás előtt. Két helyen lakom egyszerre így ezt használom az egyik és olaplex olajat a másik helyen. TUlajdonképpen nincs akkor különbség hatásban mint árban, de nyilván az Olaplex a jobb, viszont ár érték arányban ez szerintem erősebb. Az olajnak amúgy sem jut nagy szerep, védje a hajat, de regenerálni, újjáépíteni nem fog, még az olaplex se feltétlen, hiába kapta meg a szabadalmaztatott összetevőt, szóval ennek fényében értékelem, hogy egyszerűen nem várom el tőle hogy hatalmas változásokat hozzon más olajokhoz képest. AZ elvárás hogy változást hozzon az olajhasználat nélküli állapothoz képest, és ez a változás preventív jellegű, tehát mondjuk egy hajvágás után később kelljen ollóért rohanni, mintha nem használnám, ezt tudja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

Lona22

2022. május 20.

Szép fényt ad, plusz nagyon-nagyon jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

Szép fényt ad, plusz nagyon-nagyon jó az illata!

Tbogi1106

2022. április 15.

Most kezdtem csak el használni, puhább tőle kicsit a hajam, de egyelőre nem látok nagy változást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Viktoria_fks

2021. október 31.

Akartam egy olcsóbb olajat, erre esett a választásom, plusz nagyon vitték, gondoltam nagyon jó.
Nekem rövid hajam van, egyik oldalt hosszabb, de a rendszeres hajvasalástól száraz, töredezett a vége, így mindig kell az olaj.
Hat az illatát nem igazán érzem, plusz nagyon zsírosítja, pedig tényleg csak 2 pumpásnyit kenek a végekre. Nem látok semmi változást, így tovább fogom adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

homanalexandra

2021. július 18.

Nagyon finom illata van, évek óta használom és nagyon szeretem. Nekem elég egy évig egy flakon, de fél évig tuti, ha nem kenem minden nap. Szóval elég tartós, nem kell belőle sok,mert akkor hamar zsírosít. A hővédő hatást nem tudom hogy lehet észrevenni, de már anno is tetszett, hogy tartalmaz legalább ilyen funkciót is. Mostanában csak ritkán használom, mert rájöttem, hogy eléggé szilikonos és szeretnék váltani. Ezt leszámítva bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Kitsyke

2021. május 30.

Illata nagyon tetszik, érezhető hosszú ideig:) Nem tudom mennyire véd a hőtől, szárítás után szoktam felvinni a szilikonos ápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Rommie77

2021. május 16.

Nagyon kellemes az illata. Nekem sajnos nem vált be a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Nagyon kellemes az illata. Nekem sajnos nem vált be a hajamra.

Pocokkiralylany

2021. május 7.

Hajmosas után a meg nedves hajamra szoktam tenni, illetve pár naponta a hajvégekre. Kellemes az illata és érezhetően könnyebb kiderülni, selymesebb a tapintása. Nekem a hajtöeedezéstől is jobban véd, mióta használom kevésbé jellemző. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Hidratálók: Dimethiconol