Isana

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. november 15.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A könnyű mégis intenzív hajápoló olaj 230°-ig védi a hajat a hajszárító hőjétől és jojobaolajjal ápolja a hajat. Elnehezítés nélkül javítja a fésülhetoséget. Egyszerűen és gyorsan változtatja a fénytelen és igénybevett hajat ragyogó kinézetűvé.

Ár: 1000 , Eladó: Severina
Állapot: Kb.85% van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag személyes àtvétel a Honvéd kórháznàl.
Ár: 1000 , Eladó: Severina
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag személyes àtvétel a Honvéd kórháznàl.

PiroskaP

2024. január 26.

Szerintem ez egy jó kis hajvégápoló olaj, ár érték arányban verhetetlen kb. Az illata nekem bejön, de nem nagyon marad meg a hajban. Kb minden nap használtam, nyáron még a strandra is velem jött, hogy picit leápoljam vele a hajam a lubickolás után. Csodaszernek nem nevezném, de szerintem szépen teszi a dolgát.😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

martuska83

2023. november 23.

Nekem most fogyott el több mint egy év után, pedig én sem 3 pumpálást használok, hanem jóóócskán többet, de nem volt zsíros hatás, nem szállt a hajam tőle összevissza. Én az illatát kifejezetten szerettem. A flakont újra töltöttem csak 100% Jázmin hajolajjal és anyukám tegnap megkapta. Most hogy van másik hajolajam nem ruházok be rá, de ha újra kell vennem vagy ezt fogom választani vagy a Langhaarmädchen olajat. Elégedett voltam ezzel az olajjal, mert ez nem szárította ki a hajvégem nem úgy mint a szintén ebből a márkából származó másik olaj, az hazavágta a hajvégeim, és nem tudom miért, de soha többet. Ez óvott a hajvasaló és a hajszárító hőjétől és sokan nem hisznek benne, de tényleg véd. 2 éve nem voltam fodrásznál, mert nincs törés a hajamon, most kell már ismét szerezzek egy jót, aki formára igazítja, kicsit elvékonyodott a hajvégem. Én heti kétszer mosom meg, csak a hajmosások alkalmával használtam az olajat, közte nem. Hogy ettől csillogott vagy sem nem tudom mert mást is használtam a közben és rendszeresen alkalmazok hajpakolást is, most az újnál tudom hogy biztosan attól csillog. Viszont puha, selymes volt a hajam tőle. Sokfélét használtam, vannak jobbak tény, melyek sokkal drágábbak, de olcsó hajolajok között nagyon jó. Nem elájultam tőle, de nekem megfelelt. És ahányan vagyunk annyira más mindenki haja, véleménye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

Miccu_

2023. május 29.

Nagyon sokáig kitart, kb 2-3 pumpálásnyit használok alkalmanként. Könnyen beszívódik, nagyon jó illatot ad a hajamnak. Ha nem használok semmilyen hajvégápolót/hajolajat alapból nagyon száraz, drótos hajvégeim vannak, ezzel az olajjal viszont legalább nem annyira száraz, viszont csodákat nem művelt a hajammal. A semminél jobb, de én nem ájultam el tőle, nem csillog tőle olyan szépen és nem álomselymes a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 29.

Kazhra

2023. május 2.

Most vettem újra harmadszor, nagyon szeretem, csillogóvá és selymessé teszi a hajam, az illata isteni, és tényleg nagyon sokáig kitart, mert kb két pumpányi elég belőle egy alkalommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

Mancsoska

2023. május 1.

Hajmosások között használom, nem nehezíti el a hajat, kellemes szilikonos olaj. Az illata nekem kicsit fullasztó, de gyorsan elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

anndee

2023. április 25.

Jó áron van, nagy kiszerelés, így viszonylag sokáig kitart és kellemes az illata is. De nagyjából szerintem ennyit tud, nem vettem észre semmi változást a hajam állapotát tekintve. Én vizes hajra, tehát hővédőként nem használom, csak minden nap száraz hajra,mielőtt indulok dolgozni. Valóban tömény szilikon, ami a tenyeremen is érezhető. Oldalanként kb. 3 pumpálásnyit használok, de ez sem nehezíti el a hajamat, nem is tocsog, szinte rögtön száraz érzete lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

Laura

2023. április 20.

Annyira bevált a hajamnak, hogy még a nyanya virág szagát is elnézem. Azt azért megjegyezném, hogy nem 3 pumpányit használok a hajamra. (ennyi van ráírva) Jóóóval többet… Nem nehezít el, nem tapaszt össze egy hajszálat sem. Ára vicc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

Cofi1234

2023. március 19.

Nagyon nem szeretem. Nem hidratalasa miatt hanem az illata. Nekem a húsvéti olcsó kölni szag jut eszembe róla. Nagyon nem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 19.

anna09

2023. február 22.

Én ezt a hajolajat legalább 5 éve használom (akit érdekel a szavatosság stb. az ne tegye). Nem nem azért mert újravettem, hanem mert baromi sokáig kitart, pedig minden hajmosás után használom. Könnyű olajnak írják, szerintme nem az, de ezért is használom csak a száraz hajvégeimre. Épp ezért nem kell belőle sok, így sokáig kitart ez az amúgy is kifejezetten olcsó termék. Használtam már jojoba olajat tisztán is a hajamra, a fejbőrömre mosás előtti éjszaka és az is hasznos volt, így ez is biztosan jó, ugyan ezzel az alapanyaggal. Biztos, hogy ha elfogy újraveszem. ( bár sose fogy el esküszöm)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 22.

Zituska77

2022. december 5.

Magamtól sosem vettem volna meg, KM boxban került hozzám. Most már azért több hónapja használom, és nem vagyok elájulva tőle :-/ Tömény szilikon az egész, alig tudom lemosni a tenyeremről. Valóban jó illata van a kezemen, de a hajamon nem érzem (nem baj, tudok nélküle élni). Hogy a hajammal csinál-e valamit? Nem tudom... Száraz, szöszös hajvégem van, amin nem nagyon segít. Valóban puha lesz tőle a hajam, de nem látom "ragyogóbbnak", ahogy a leírás ígéri. A hővédő hatásában csak bízni tudok, mióta nem a jól bevált hővédőmet használom, hanem ezt, szerencsére ilyen tekintetben nem érzek változást. Szerencsére viszont nincs zsíros, olajos hatása a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 5.

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.