Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A könnyű mégis intenzív hajápoló olaj 230°-ig védi a hajat a hajszárító hőjétől és jojobaolajjal ápolja a hajat. Elnehezítés nélkül javítja a fésülhetoséget. Egyszerűen és gyorsan változtatja a fénytelen és igénybevett hajat ragyogó kinézetűvé.

Ár: 400 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,
4 db termék 2 áráért!!:)
Ár: 5000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan, az olaj 2x használt, Helyszín: Szolnok/ BP, fizetés: Posta, személyes, utalás stb

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon jó volt. Az illata, a hatása. Puha lesz tőle a haj.
Ezt a terméket a jövőben újra be fogom szerezni majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon jó volt. Az illata, a hatása. Puha lesz tőle a haj.
Ezt a terméket a jövőben újra be fogom szerezni majd.

annak29

2018. november 4.

Nagyon szeretem, már régóta használom. Sokáig elég, nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Nagyon szeretem, már régóta használom. Sokáig elég, nem nehezíti el a hajat.

Kiscsillag5

2018. október 1.

Szerintem szuper. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom illat, szép csomagolás... De ami a legfontosabb hogy ápolja és puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

solleinoemi

2018. augusztus 4.

Nekem bevált mint hajolaj. Hővédelme szerintem minimális.
Táplál, puhít és nem nehezít.
Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Nekem bevált mint hajolaj. Hővédelme szerintem minimális.
Táplál, puhít és nem nehezít.
Ár érték arányban nagyon jó.

sophiie

2018. július 6.

Az illata nem rossz, de nem is kiemelkedően jó.Vizes hajra kenem minden hajmosás után függetlenül attól, hogy szárítok-e hajat vagy sem. Egynek elmegy, de nem fogom újra venni. A sárga csomagolású,(talán avokádós) kiakadása jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

piperepozitív

2018. június 23.

Elsősorban azért esett erre a választásom, mert hővédelmet is ígér, ami szerintem nagy előny. Körkefés hajszárítóval szárítom mindig a hajam, vasalni nem szoktam, az évek óta meglévő hővédő sprét mondhatni sose használom, ezért jó, ha a hajvégápoló olaj egyben hővédő is.
Elég híg, vékony olaj, szerintem általában sűrűbbek szoktak lenni, de ezt nem bánom, könnyű eloszlatni.
Jópár pumpálásnyi is elfér a hajamon, pedig vékonyszálú, és nem is túl hosszú. Sosem tudtam még olyan sokat rákenni, hogy elnehezítse.
Mindig vizes hajra kenem, de ritkán előfordul, hogy szárazon rakok egy picit elől a végére, hogy lesimítsa, ekkor sem lesz zsíros hatású.
Összességében szeretem, bár a hatékonysága picit lehetne jobb, szerintem vannak ettől ütősebben ápolók is.
Az illatát kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Az illatát kifejezetten szeretem.

b69a7n

2018. június 18.

Nem rossz kis olaj, de nagyon kell vele vigyázni, mert ha sok akkor nagyon elnehezíti a hajat. Amíg hosszú volt a hajam addig nem volt vele gond, de most hogy az államig ér, bűvészkedni kell a mennyiséggel. Az, hogy mennyire véd a hőtől, nehezen tudom megmondani, nem érzek olyan nagy teljesítményt benne. Szárítás és vasalás előtt is szoktam használni, ha másra nem, táplálásra nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

dorabianka

2018. június 4.

Hajmosás után szoktam használni, meg megszárított hajon, derékigérő hajam van, de 2-3 pumpálásával bőven elég, hogy szép legyen, de ne keltsen zsíros, elnehezült hatást. A hajam sokkal puhább tőle, az illatát pedig egyenesen imádom! Sokáig elég, nekem ár-érték arányban jobban bejött, mint a drágább, ‘márkásabb’ társaik. Most kijött egy új (talán limitált) változata, kókusz illattal, kék flakonban. EGY CSODA! Ugyanazt tudja, csak nyáriasabb az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Mamamacica

2018. május 30.

Kicsit furcsa az illata, az ára jó, de sajnos elnehezíti a hajam és össze is áll tőle, pedig nagyon keveset használtam belőle. Az ápolása az megfelelő lenne, a hővédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem arra a célra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

nreka

2018. május 20.

Kiváncsi voltam hogy egy olcsóbb hajvégápoló hogyan hat a jól megszokott Helia-D-m után. Hát vegyesen. Nem különösebben tette puhává a hajvégeket, az illata pedig nem kellemes, de nem is zavaró. Szerintem maradok a jól beváltnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Dimethiconol