Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A könnyű mégis intenzív hajápoló olaj 230°-ig védi a hajat a hajszárító hőjétől és jojobaolajjal ápolja a hajat. Elnehezítés nélkül javítja a fésülhetoséget. Egyszerűen és gyorsan változtatja a fénytelen és igénybevett hajat ragyogó kinézetűvé.

Ár: 400 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,
4 db termék 2 áráért!!:)
Ár: 5000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan, az olaj 2x használt, Helyszín: Szolnok/ BP, fizetés: Posta, személyes, utalás stb

Katuska1993

2018. január 30.

Rengetek hajvégápolót kipróbáltam már az évek folyamán a legolcsóbbtól a drágább árkategóriájú termékekik. Azt kell, hogy mondanom, eddig veri az összeset. Én hajvasalót ritkán használok, de a hajszárítótól és fésülködéstől könnyen töredezik a hajam. Hajmosás után 10 pumpányit viszek fel a hajvégekre kb 10 cm hosszban. A hajam könnyen kezelhető, fényes lesz tőle és az illata is nagyon kellemes. Nálam ár/érték arányban 1. helyezett. Kb fél évig elegendő 1 üveg. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Dorcsaa

2018. január 21.

Egy hónap használat után elfogyasztva kb a negyedét, mindennap használva vizes és száraz hajon egyaránt azt kell nyilatkoznom, hogy ha még nincs eltöredezve a hajvég, akkor egész szépen tudja tartani ezt az állapotot, és szép fényes lesz utána a hatás.230 fokon vasalom a kb mell alá érő hajam és látványosan sokkal szebb tőle.Valamint mintha gyorsabban is nőne (vagy nem töredezik annyira hamar :D) Az illata is nagyon finom, én kb 10 pumpálást használok egy alkalomkor, de fültől lefelé mindenhova eloszlatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Racka

2017. november 18.

Isteni illata van, használatával könnyen fésülhető a hajam, nem töredezik, vasalás előtt és után, nedves és száraz hajon is használható, nem nehezíti el a hajat. Kb. 2 naponta használom derékig érő hajon és 2 hónap óta a felénél tartok. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

andi9928

2017. augusztus 7.

Nagyon jól ápolja és védi a hajamat. Nedves és száraz hajra is egyaránt használom és nem nehezíti el a hajam.Csodás puha tőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Az illata miatt vettem meg. Valami mesés. Nagyon szeretem ezt a hajvégápolót ! Örültem mert nem nehezítette el a hajamat és cserébe puha mesés hajat varázsolt !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Rokamoka13

2017. július 3.

A száraz hajvégeimmel csodát tesz és az illata is elképesztő jó: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

A száraz hajvégeimmel csodát tesz és az illata is elképesztő jó: )

LunaFlor

2017. május 14.

Jó fél éve vettem valamiféle ápoló-hővédő alkalmatosságnak és nagyon elégedett vagyok vele, noha sokakkal ellentétben nekem az illata nagyon nem jön be. A javasolt 1-2 pumpálásnyi mennyiség helyett én 10-12 pumpálásnyit oszlatok el a hajamon minden hajmosás után, mivel alapvetően száraz végű és festett a hajam így minden további nélkül felszívja ezt a mennyiséget, és még így is, még mindig meg van a harmada, ami lenyűgöző. Nem mondom, hogy nem találkoztam jobb termékkel a piacon, de ár-érték arányban abszolút megéri. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de ez leginkább annak köszönhető, hogy az illata nagyon nem tetszik és hogy amúgy is szeretek kísérletezni - ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Magnolieae

2017. április 6.

Azért használom, hogy a hajam ne szálljon szárítás és vasalás után, valamint hogy ápoljam és tartósabb maradjon a frizurám. Más hajformázókat (hajlakk, hab, stb...) nem szívesen használok, mert akkor nagyon merevvé, mesterkéltté válik a hajam esése. 1-2 nyomás bőven elég belőle a hajszálak kb. közepétől a végéig egy vállig érő hajnál. Az illata verhetetlen!!!!! Hajvasalás előtt eszembe sem jutna a hajamra kenni, főleg mert jojobaolajat tartalmaz. Van jó néhány olaj, ami a hajra nagyon jó hatással van, csak felkenésük után hajvasalót használni véleményem szerint tilos! Hacsak nem az a célunk, hogy kisüssük a hajunkat, mint krumplit az olajban. Ár-érték arányban jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Sundelion33

2017. március 3.

Hosszú hajamra használom, segít kifésülni, és megőrizni a haj fényességét. Mióta ezt használom, sokkal kevesebb törött hajszálam van, és jobban bírja a hajszárítózást is. Kellemes az illata, sokáig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Andi888

2016. november 25.

Hónapok óta használom a hosszú hajamra minden hajmosás után. Nagyon finom az illata, puhává varázsolja a hajam, elégedett vagyok vele, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Hidratálók: Dimethiconol