Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A könnyű mégis intenzív hajápoló olaj 230°-ig védi a hajat a hajszárító hőjétől és jojobaolajjal ápolja a hajat. Elnehezítés nélkül javítja a fésülhetoséget. Egyszerűen és gyorsan változtatja a fénytelen és igénybevett hajat ragyogó kinézetűvé.

Ár: 400 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,
4 db termék 2 áráért!!:)
Ár: 5000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan, az olaj 2x használt, Helyszín: Szolnok/ BP, fizetés: Posta, személyes, utalás stb

Andi888

2016. november 25.

Hónapok óta használom a hosszú hajamra minden hajmosás után. Nagyon finom az illata, puhává varázsolja a hajam, elégedett vagyok vele, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Deena

2016. november 16.

Kíváncsiságból vettem meg, tud annyit mint az avonos hajoljak ,talán olcsóbb is. Könnyű , nem nehezít, puha sima lesz a hajam tőle,, bár 3.nap zsírosabb a hajam az átlagnál ,de ezen kívül semmi negatívumot nem észleltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Ennie86

2016. október 17.

Akció lévén jutottam hozzá. Kellett valami a kedvenc fructis olajom helyett. Abszolút nem csalódtam ebbe se. :)
Valóban kiadós, nem hagy ragacsos érzetet maga után. A hajam könnyen fésülhető és egyenletes. Az illata meg nagyon jó! :)
Biztos újra fogom venni ha elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Biztos újra fogom venni ha elfogy. :)

Tundi94

2016. október 5.

Szinte semmit nem ért a hosszú,hullámos/göndör átmenetű,vékonyabb szálú, töredezésre hajlamos hajamra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

dorottyakss

2016. szeptember 24.

Nagyon száraz, fakó, formázhatatlan és szétálló a hajam az államtól lefelé , használat után viszont fényes, formázható, fésülhető a hajam . Az illatát imádom és nagyon sok ideig elég + az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

thajni

2016. augusztus 10.

Szőkített hajvégemre vette, sokáig betart elég 1-2 nyomás a flakonból, nem nehezíti el a hajamat, egyből beszívja. Az illata pedig nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

guppi666

2016. július 21.

Én is szeretem. Az első olajom, szóval viszonyítási alapom nincs. Nem is akartam semmi olajat, mert nincs sok gondom a hajammal, de már bánom hogy hamarabb nem kezdtem el használni. Le volt nagyon akciózva, gondoktam ha mégse jó, nem nagyon bánja a pénztárcám. Puha, fényes lesz a hajam tőle, valamint amiben a legnagyobb segítség, az nekem is a szöszösödés és valóban nem állnak ezerfelé a hajvégeim, hanem szép sima egyenesek. Az illata nagyon finom púderes. Hátránya hogy elég gyakran kenegetem, mert nem érzem hogy sokáig hatna, viszont ennek ellenére is lassan fogy. Nedves és száraz hajon is működik nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

adoribea

2016. július 19.

Néhány hete vettem a nem túl biztató vélemények dacára. Hosszú melírozott hajvégeim eléggé "szöszösödtek", és a fodrász ajánlotta hogy a végeit hidratáljam olajokkal és/vagy pakolásokkal. Órákat töltöttem a Krémmánián és polcok előtt :D Végül ez került a kosaramba. Nem voltam nagy reményekkel, de azt kell mondjam, nagyon pozitívan csalódtam. A hajvégeim szárítás után nem állnak ezerfelé, szépen belesimulnak a helyükre :) És amit én még megfigyeltem (a puhaságon túl), hogy "gumizás" után sem törnek meg a szálak. Hetente kétszer járok edzeni, amikor lófarokba fogom, és eddig mindig bennemaradt a hajamban az a bizonyos törés. Még reggel is látni lehetett a hajgumi helyét. Most nem. Kiengedés és átfésülés után kb fél órával már olyan a hajam, mint előtte :D Azt hiszem, hosszútávú kapcsolat lesz a miénk :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

CintiaKalman

2016. június 6.

Sajnos egyet kell értenem Viki995-tel, mivel nálam is teljesen ugyan ez a helyzet áll fenn. Nem ápolt, nem segített a hajamon. Pedig olcsó és kellemes az illata, így szerettem volna, ha beválik nekem is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Nicolett022

2016. április 16.

Hetente 3-4 alkalommal használom hajvégre és a hosszára is. A vége egyáltalán nem töredezik, puha lesz tőle a hajam, nem mellesleg pedig nagyon jó cseresznye illata van. Ez az első olyan hajolajam, ami után nem marad olajos a hajam. A hővédő hatása nem tudom mennyire jó, nagyon ritkán szoktam vasalni/szárítani a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Hidratálók: Dimethiconol