Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bobika94, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Ropi

2013. január 2.

Tényleg egyenesíti a hajam. Hajmosás után már nem száll annyira, ezért +egy csillag. Az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

landi

2012. november 9.

Sajnos egyáltalán nem vált be! A hajamat száritotta,durva,kócos lett tőle,töredezetté vált,pedig balzsamot és pakolást is használok. Egyáltalán nem egyenesit. Többet ilyet nem veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

koan

2012. szeptember 22.

Tényleg egyenesít valamennyire, de sajnos le is lapult tőle a hajam és az egyébként dús hajamat is olyan vékony szálúnak, kevésnek éreztem.Jól tisztít, de sajna nagyon szárít is. Illata nagyon kellemes, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.