Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2019. október 20.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz és cserepes ajkak ellen. Ásványi- és szilikonolaj mentes, tartósítószer mentes, színezőanyag mentes. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

hadri

2019. szeptember 14.

Hatása vetekszik a Labello-val, jól hidratál, könnyen kenhető, de az ára sokkal kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Laura96

2019. február 14.

Egy ismerősöm tanácsára vettem meg. Nagyon olcsó, kellemes az illata, felkenni is könnyű, sokáig is elég, szerintem megéri az árát bőven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

pnkvln

2018. december 16.

Még a Labellot is lekörözi. Csodásan hidratál, sosem hagy cserben ha kiszáradnak az ajkaim. Nagyon szuper az állaga, könnyen kenődik, tartósan hidratál, és még az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

herczegno33

2018. november 30.

Elszomorít, hogy alig lehet kókusz mentes / kókusz -zsír, olaj, alkohol, aroma / mentes termèket találni. Előbb utóbb kicserèlik, ès bekerül az összetevőkbe.
Ez a hidratáló csillagos 5. Ès mèg kókuszt sem tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Ez a hidratáló csillagos 5. Ès mèg kókuszt sem tartalmaz.

Dorinaa

2018. november 27.

Nagyon puha, könnyed állaga van, imádni való. :) Ápolása tökéletes, csak ajánlani tudom! Kellemes krém illatú, selymes viselet az ajkakon. Jár az 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

aurora22

2018. november 17.

Átlagos ajakápoló, könnyen kenhető. Nekem az összetèle miatt kifejezetten tetszik. Nem gyakran használok ajakápolókat, talán ez az egy amit rendszeresebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

nagymarti06

2018. november 12.

Kizárólag ezt használom ajakápolóként, már szinte minden táskában, zsebben van egy... Gyorsan hidratál, és nem szárítja még tovább az amúgy is cserepes ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Denny

2018. november 9.

Alapjában meg vagyok vele elégedve, az illata semleges, nekem bejön, és az állaga is szuper, krémes. Megelőzésre, és kissé kiszáradt ajkakra tökéletes, viszont a nagyon szárazon nem segít. Ahhoz már túl kevés. Inkább őszre való, télen mást használok. Viszont ha sokszor, sokat kenek fel, kissé szárít nekem, így összességében nekem az olive változat jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Atiyeh

2018. október 23.

Könnyen kenhető, semleges illatú ajakápoló, a célra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Könnyen kenhető, semleges illatú ajakápoló, a célra tökéletesen megfelel.

tinyblackpaw

2018. augusztus 13.

Csak azért vettem meg, mert a nyaralás alkalamával sajnáltam volna szétolvasztani a drágább ajakápolómat és mivel akciós is volt nem volt mit veszítenem. Meglepően jól hidratált, nem szárította ki az ajkaimat mint a hasonló árfekvésű társai. Nem kifejezetten az a viaszos-zsíros állag, inkább krémes, könnyen kenhető. Az illata nem a kedvencem, de ezt leszámítva jól teljesítette a feladatát. Nagyon száraz ajkakon nem próbáltam, szerencsére nem szokott kiszáradni. Az Isana-ás ajakápolók közül nekem ő vált be a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil