Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Azonnali frissítés. Arcra és testre. Smink fixálásra is alkalmas.

cattitude

2020. július 13.

nagyon szuper a porlasztója, szépen egységesen lehet kifújni a terméket. nagyon jól felfrissít, jó fújkálni. nemtom mondjuk a sima víz mitől fixálja a sminket...
meg az is hülyén jön ki, hogy egy pohár vizet vesz gyakorlatilag az ember, de hát a szuper porlasztót meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Nymphea

2019. június 19.

Nagyon szeretem, isteni hűsítő kis spray, mely jól porlasztja a benne lévő vizet. Nyárra überkirály kis cucc, elég olcsó is volt. A kánikulában ez az egyetlen fegyverem, ami használ, azóta is szorgosan fújkodom, arcra és testre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

tara95

2019. május 18.

Nyáron megengedem magamnak ezt a luxust, ugyanis nap közben fantasztikusan frissít, egybemossa a púdert, nincsenek éles kontúrok és lárvaszerűen matt arc. Tökéletesen porlaszt, nem tud többet vagy kevesebbet mint a piacon lévő társai :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

lenatasa07

2019. február 15.

Vagy csak hibás termėket vásároltam de folyik ,ömlik,csurog mindenfelė a víz amint fújnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Az enyém összetevőiben ugyanez, a flakonja viszont idén már vàltozott. Hűsítésre vettem a kánikula idejére, Baleásat használtam tavaly, ami olcsóbb, és nagyon bevàlt,de most csak ebben találtam illatmentes változatot. Jól porlaszt, csak ehhez rendesen meg kell nyomni. Egy teljesen átlagos minőségű víz spraynek mondanàm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 7.

Nagyon praktikus frissítő a meleg nyári napokon. Mondjuk kicsit nevetséges 600 Ft-ért 1,5 dl vizet venni, de a szórófeje miatt megéri. Biztosan újra veszem még. Szerintem kipróbálom, hogy beteszem hűtőbe, hogy még jobban hűsítsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Lorna

2018. július 30.

32 fok, befújom vele magam tetőtől talpig, ventillátor bekapcs, magamra irányít, kidőlök a kanapén és az őszről álmodom. Csóró gyerekek (vagyis a saját) légkondim. Nem is arcra vettem, á dehogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

sziluetta

2018. július 28.

Nem várok tőle túl sokat, elvégre szimplán víz. Jól porlaszt a palack, a víz pedig frissít a nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Hecate

2018. április 10.

Hűsítésre isteni: Frissít és kellemes.

Két flakonnal van belőle, mert egyet megvettem, hogy kipróbáljam és egyet meg két másik Isana termék vásárlásáért épp ingyen kaptam a Rossmannban. Örömmel elhasználom őket, ugyanakkor nem hiszem, hogy ismét veszem, mert táskába cipelni elég nagy lenne és vannak más egyszerűbb, meg gazdaságosabb frissítési technikáim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Hűsítésre isteni: Frissít és kellemes.

domcsismiracle

2018. március 10.

Ahogy az összetevőlista is mutatja, ez víz és nitrogén. :) Szóval nem nagy szám, bár sminkfixálást ígér, bár ezt teljes mértékben cáfolom, de frissítőnek jól tud jönni a melegben vagy egy száraz irodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.