Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Megújult változat

Az E-vitamin, a sheavaj és a szőlőmagolaj kombinációjából álló gazdag formula regenerálja a durva és kirepedezett ajkakat. Értékes panthenol és bisabolol tartalma intenzíven támogatja ezt a hatást. Az integrált  SPF10 UV-védelemnek és a hideg elleni védőfunkciónak köszönhetően minden időjárásban ideális. Nem tartalmaz ásványi és szilikonolajokat, tartószítószereket.

vincaminor

2021. augusztus 9.

A legjobb ár-érték arányú ajakápoló, amivel találkoztam, többször vettem már újra. Rendszeresen használva még télen is szépen helyrehozza a cserepes ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Isla

2021. június 30.

Télen szerettem használni. Kicsit megül a szájon, de stiftest amúgyis megelőzésre használok, nem gyógyításra. Nekem bejön a picit gyógyszeres illata is és az spf mindig pluszpont. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. június 22.

Messze a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam és meglepő módon a legolcsóbb is. Néha kipróbálok más fajtákat is, de mindig visszatérek ehhez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

tonic

2021. január 21.

2020.dec.28.
Meglehetősen jó, egészen jól rendbeteszi a kiszáradt ajkakat, nekem bejön az illata is,sokkal jobban ápol,mint az átlag ajakápolók szoktak, és bár a Bee Natural a fő kedvencem, ez egyáltalán nem rossz termék,az egyetlen,amit nem szeretek,hogy tartalékba,táskába dobva lekopik a felirat,ami nem túl szép látvány,de hát ez van..
Update
Újravettem,megint más a csomagolás,és a fényvédő,ami előbb 12,majd később 10 volt,már nincs feltüntetve...vegán és mikro műanyag mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 21.

2020.dec.28.
Update

fannnni

2020. november 12.

ez lett az abszolút kedvencem! mivel nem túlzottan zsíros, ezért hosszútávon is működik. az ennél zsírosabb ajakápolók használatától nekem legalábbis egy idő után szárazabb az ajkam, mint eredetileg. kb. 200 vagy 300 ft-ért vettem, nevetséges áron van. egyértelműen újravevős csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

tszentiv

2020. november 9.

Borzaszto. Felkentem 2x de nem birtam elviselni magamon es azonnal letoroltem. Muanyag illata van meg fura ize.Szoval sajnos nekem ez kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

CrazyHairDontCare

2020. október 27.

Nagyon szeretem, rettentő intenzíven hidratál. Matt és tartós rúzsok feltétele előtt sose hagyom ki. Illetve, az is nagyon tetszik, hogy fényvédős. Egyetlen hátránya, hogy kicsit lassan szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Lachesis

2020. május 22.

A legjobb, mióta az Avonos Aloeverásat kivonták a forgalomból (kb 6-7 éve). Teljesen egyet értek az előttem szólóval, :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Pimpi89

2020. április 21.

Ár-érték arányban számomra a legjobb ajakápoló, már sokszor újra vásároltam.
Esténként használom lefekvés előtt, reggelre csodásan rendbe teszi az ajkaimat.
Azt tapasztaltam, hogy az ajakherpesz utáni pirosságot is gyorsabban eltünteti.
A fényvédelem miatt pedig 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Ár-érték arányban számomra a legjobb ajakápoló, már sokszor újra vásároltam.
Esténként használom lefekvés előtt, reggelre csodásan rendbe teszi az ajkaimat.
Azt tapasztaltam, hogy az ajakherpesz utáni pirosságot is gyorsabban eltünteti.
A fényvédelem miatt pedig 5*

Violae

2020. április 2.

Hatásában olyan mint az Alverde körömvirágosa, és az Alterra kamillása, de ennek van egy fura, virág illatú szappanra emlékeztető aromája, ami nekem nem jött be. Akkor éreztem főleg, amikor ittam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol