Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kise

2016. augusztus 29.

Kár, hogy nem gyártják, mert jobb és olcsóbb volt, mint a Labello.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Kár, hogy nem gyártják, mert jobb és olcsóbb volt, mint a Labello.

AnettKocsis

2016. február 8.

Ajakbalzsam függő vagyok és egyszer megtörtént velem a legrosszabb: Pár órára sikerült ajakbalzsam nélkül elmennem otthonról :( Mivel tucatszámnyi számra van itthon így csak vészhelyzetből bedobtam egyet a kosárba, gondoltam megteszi pár órára. Mondanom se kell, annyira bevált hogy teljesen el is használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

kate26

2015. április 10.

Szuper kis ajakápoló.
Én megfázáskor kidörzsölt orromra is használtam,arra is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Szuper kis ajakápoló.
Én megfázáskor kidörzsölt orromra is használtam,arra is bevált.

victorika

2014. november 21.

Valamit kellett vennem SOS-ben, és erre esett a választás! A cserepes, véresre repedezett számat nem egész 24 óra alatt úgy rendbe tette, hogy naponta használom azóta is! Az íze kicsit panthenolos, meg lehet szokni, viszont a hatása csúcsszuper! Imádom, és mindenkinek bátran ajánlom!

azoszlardori

2014. január 12.

A Labello MED Protectionéről álltam át erre, az ár miatt. Egy légkondicionált helyen dolgozom, ahol a fűtést is klímával oldják meg, ami teljesen kiszárítja az ajkaimat. Ez a balzsam először gyönyörűen helyrehozta őket, most pedig tökéletes védelmet nyújt. A rúzsom alá is felkenem, szerintem nem túl zsíros és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Kimi

2013. december 4.

Egyik kedvenc ajakápolóm volt, sajnálom hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Egyik kedvenc ajakápolóm volt, sajnálom hogy már nem gyártják :(

L.ajla

2013. augusztus 29.

Jól hidratál, nem kell sűrűn kenegetnem a számat, mert sokáig tart a hatása.
Az ára kedvező, de szeretek mindig új ajakápolót kipróbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Jól hidratál, nem kell sűrűn kenegetnem a számat, mert sokáig tart a hatása.
Az ára kedvező, de szeretek mindig új ajakápolót kipróbálni :)

livia1979

2013. július 26.

Én kicsit "lehúzom" a terméket.
Hozzáteszem, hogy nekem nem cserepes a szám, viszont van egy rakás ajakápolóm, mert nélkülük meghalok, mániákusan kenem a szám.
Számomra ez az ajakápoló iszonyatosan zsíros, ragadós, és sokáig az is marad - nem szívódik be. Nekem az illata a régi Gabi fogkrémre emlékeztetett, amivel nincs baj. A labello med-jével semmiképp nem vetekedhet, én azt hittem, arra hajaz valamennyire, de nem. Viszont ebben a márkában van egy kedvencem: a fruit and gloss mangó&guavája, azt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Én kicsit "lehúzom" a terméket.

angelscrime

2013. július 14.

Csak ismételni tudom a többi véleményezőt, ugyanis valóban egy nagyon jó termékről van szó. Kedvező árú, szinte alig van illata és nagyon jól hidratál, valamint ami a legfontosabb, gyorsan. Megfelelő gyorssegély a cserepes ajkaknak, mióta ezt használom - és nem is mindennapi szinten -, nem volt száraz a szám egyszer sem, pedig ez nálam nagy szó, mindig harapdálom. Ajánlom mindenkinek, felesleges venni több ezer Ft-ért neves, márkás ajakíreket, ha ezt a kis csodát szinte ingyen utánunk dobják a Rossmannban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Arvael

2013. július 7.

Az eddigi legjobb ajakápolóm :) Nagyon cserepesedik a szám, ezt használva kb. 3 nap alatt teljesen rendbejött. Nem tudnék mondani még egy ilyen ajakbalzsamot, ami olcsó, és ugyanilyen hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate