Isana

Ár:   340 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnitaToth222, Módosítva: 2021. március 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Az ajakápoló megvédi az ajkakakt a kiszáradástól. Ásványi anyag-,és szilikon- és tartósítószer mentes. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tonic

2021. április 2.

A régit kifejezetten szerettem,ezt nem annyira, egészen más az állaga,színe,hatása számomra. Kár,mert az előző nekem bejött,főleg,hogy némi fényvédő is volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 2.

virnajnifr

2021. március 5.

Egy átlagos ajakápoló, "normális" állapotban lévő ajkak ápolására teljesen jó, viszont nekem télen kevés, extrém száraz, cserepes ajkaimmal nem tud mit kezdeni, bizonyos szintig hidratálja, de semmi extra. Állaga vastag, nekem idő mire beszívódik. Van egy érdekes, viaszos illata, ami számomra nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

AnitaToth222

2021. február 22.

Neten rendeltem.
Előtte itt az oldalon megnéztem az összetevőit. Valószínűleg egy régebbi verziót találhattam, de ez nem derült ki, mert nem szerepelt ott, hogy "régi" vagy hogy "nem gyártják". Ezért meg is rendeltem, mert szépek (voltak) az összetevői.
Ma megérkezett és sajnos nem egyeznek az adatok... :( Felvittem most újként.
Kellemes az állaga, de újra venni nem fogom, mert direkt kerülöm az utolsó helyeken látható összetevőket (limonene, geraniol.... + a parfümöt is, ha lehet). Csalódtam, hogy ilyenekkel "turbózták fel". :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Neten rendeltem.
Ma megérkezett és sajnos nem egyeznek az adatok... :( Felvittem most újként.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate