Isana

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Kender-és makadámiaolajjal ápolja a hajszálakat, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna. Könnyű kifésülhetőség, sima, puha és fényes hajszálak.

Katty26

2021. szeptember 11.

Tegnap vettem először, tetszik , hogy nincs olyan erős parfüm szaga , finom természetes illata van , plusz pont hogy nincs benne alkohol.
Teszi a dolgát , fényes lett a hajam , bár én hajmosás után törölközőszáraz hajra vittem fel egy kicsit nehezebbnek éreztem de tényleg hamar beszívódik és remélem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Anna2001

2021. augusztus 6.

A rossmannban vettem pár hete, nagyon száraz volt a hajam az erős strandi környezet pedig csak mégjobban szárította ezért kerestem egy hajolajat. Korábban nem használtam hasonló terméket de ezzel meg vagyok elégedve. Nagyon jó illata van, a hajamban is érzem még napokkal később is ( persze nem olyan intenzíven mint amikor felkentem). Nem olyan fénytelen mint volt talán kevésbé is törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Candy21

2021. február 3.

Imádom nagyon szép fényes lesz tőle a hajam nem zsírosít puhák lesznek tőle a hajvégeim. Az illata nagyon finom még másnap is érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Burya

2020. május 23.

Alapvetően Inecto olajat használok a hajamra mosás után, ezt azért vettem, hogy legyen egy könnyebb, kevésbé sűrű olaj is, amivel reggelente a hajmosások között kenem a hajam hosszát. Az állaga ennek tökéletesen megfelel, folyós, könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Nem egy csodaszer, a hajamat továbbra is az Inecto olaja tartja rendben, ez nem tudná azt az eredményt hozni, de ami igazán zavar, az az illata, illetve inkább annak intenzitása. Kellemes, édes, gyümölcsös illata van, de olyan erős, hogy 2 pumpálásnyi felér egy parfümmel. Én szeretek parfümöt használni, mindig a kedvemhez passzolót, de emellett egyszerűen nem lehet, mert olyan erős illata van, hogy húzom a csíkot magam után... Anyukámnál kötött ki. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

kissagi19

2020. március 28.

Száraz hajra viszem fel reggel, 1-2 pumpásnyit. Hozza amit ígér. A hajam könnyen kifésülhető, szép. Az illata kellemes, de kb 1 óra után már nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Hidratálók: Dimethiconol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.