Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Alkáli szappan mentes,panthenollal.Ph-semleges,bőrgyógyászatilag tesztelt.

lilaszilva

2020. szeptember 21.

Lányom pink mániája révén csaptam le rá. Ritkán járok rossmann-ban, így alig ismerem az isana termékeket. Első ránézésre: tökéletes! pink, gyönyörűen csillog, epres vagy málnás illatú, viszont 5 csillagot nem tudok adni rá, mert volt pár kifogásom vele. Az illata ugyan hamar elszáll, de használat közben zavaróan mű, az állaga pedig inkább zselés, nehéz elkenni. Irritációt, szárazságot persze nem okoz, de nem veszem újra, tovább keresgélek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Candy21

2018. július 9.

Én magamnak vásároltam magyon megtetszettek a csillámok. Szépen csillog a fényben nem karistolnak a csillámok és nem is maradnak meg a bőrön. Maga a tüsfürdő nem igazán jött be eléggé híg az állaga nem habzik eléggé és megfogja a kádat. Nem irritál nem szárít. Az illata nagyon fincsi, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Violacska

2018. április 30.

Èn is a kislànyomnak vettem mert nagyon megtetszettek hogy csillàm van benne.Nekünk nem nagyon jött be.Kb. 3szor használtuk.Nem a termékkel van baj hanem azzal hogy nem Bilou.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

kispajkos

2017. november 6.

Igazi kis csajos tusfürdő, a lányom nagyon szívesen használja és persze nagyon örült amikor megkapta. Illata jó, nem szárít nem irritál (nem naponta használjuk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

szirimiri

2016. október 4.

Őszinte leszek, magamnak vettem meg. :D nagyon jó illatú, és annyira puha lesz tőle a bőröm, hogy még. Habár a tubusban iszonyat erős az illata, fürdés közben enyhül és a bőrön sem hivalkodó. Nincs nagy habja, de ez nem visszatartó ok nálam. Ha lenne kislányom ezerszázalékra vennék neki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.