Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló olaj kókusz- és avokádóolajjal, valamint kókusz illattal. Táplálja a hajat, megkönnyíti a fésülést, fényt és rugalmasságot biztosít.

Cicuu

2020. június 30.

Isteni illata van, és nagyon sokáig elég. Úgy vettem észre, hogy szépen puhította is a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Coconutoil

2020. június 5.

Én valami nevetséges áron kb. 500 Ft körül jutottam hozzá, gondolom kiárusítás alatt volt már. Jòl szuperál, szeretem használni, tud annyit, mint drágább társai. Az illata egyedül ami lehetne kicsit jobb, mármint lehetne több köze a valòdi kòkuszhoz. Láttam most egy zöld flakonos olaj foglalta el a polcot helyette, de ki fogom pròbálni, meglepő, de jòk ezek az Isana olajak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

wildrose

2020. május 15.

Hígabb állagú hajolaj, könnyen eloszlatható és szépen ápol. Egyetlen kifogásom, hogy meglehetősen mű kókusz illata van, amit nem igazán sikerült megszeretnem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

bibike2000

2020. április 16.

Tetszik az illata, nekem baromi sokáig elég volt. Tette, amire hivatott, sokkal jobb,mint az avonosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Nagyon jó termék. Imádom, szép tőle a hajam, fényes és nagyon jó illatú. Könnyebben lehet fésűlni utána a hajat, ha könnyen gubancolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Barbika

2020. február 28.

Kísérletezgetés alatt áll nálam, mert sajnos az avonos hajvégápolók irreálisan drágák lettek, így más felé keresgélek, hasonló jót keresek jó áron.
Egyelőre nem rossz ez, kicsit lehetne könnyebben beszívódó,amúgy nincs vele gond. Még nem tudom újravevős-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Tina9997

2020. január 23.

Szép tőle a hajam, fényes és puha.
Viszont az illata nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Szép tőle a hajam, fényes és puha.
Viszont az illata nem lesz kedvenc.

brigi50c

2020. január 22.

Leginkább azt szeretem benne, hogy zselé állagú, és ezáltal könnyű eloszlatni, nem nehezít el annyira, mint egy rendes olaj. Emiatt sokat is lehet belőle alkalmazni, szóval óvatosan kell vele bánni. Én vizes állapotban is rákenem a hajra és beleszárítom, aztán teljesen száraz hajra is szoktam tenni, vagy a hajmosás utáni napokon, ha úgy érzem, kicsit szálkás. Finom illata van, fényessé, széppé és puhává teszi a hajat. Nem mellesleg jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

BlackVelvet

2020. január 19.

Jajj nagyon szeretem :)
Vizes hajra kenve könnyen kifésülhető, selymes lesz a hajam még napokkal később is. Nem nehezíti el.
Száraz hajon sem hagy zsíros réteget, az illatát is szeretem. Ára is korrekt. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Jajj nagyon szeretem :)

Bogi97

2020. január 17.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó nagyon jó hajvég ápoló. Puhítja a hajvégeket, kevesebb a töredezett hajszál.
Kb tavasszal vettem és még mindig van benne egy kicsi, most tervezem majd újravenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil