Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyengéden, de alaposan távolítja el a körömlakkot. Aceton mentes, gyümölcsös-friss illattal.

fioretta

2020. november 17.

Alapjában szeretem az Isana termékeket, olcsó árukhoz képest jó a minőségük. De ez nagyon nem vált be.
A szaga nagyon erős. Az erősebb színű vagy csillámos lakkokat nagyon nehezen szedi le.
Szárítja a bőrt, a körömágyamat és az alatta lévő bőrt teljesen felmarta, sebes lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

hedgehog

2020. november 4.

Kicsit (nagyon) körömlakk mániás vagyok, amihez hozzá tartozik, hogy számos körömlakk lemosót is kipróbáltam már. Ez úgy bűzlik (és hihetetlenül erősen ráadásul, hogy csak az erkélyen tudom használni a lakásban nem) és pont olyan vacak is, mint amiket tinédzser korom elején a kínai boltok és a 100 Ft-os boltok legolcsóbb polcairól vettem. Négyszer annyi vattakorong kell a sima körömlakkok lemosásához is, mint eddig, a csillámokkal szemben meg hallom ahogy sír, hogy "nem tudom leszedni, nem megy". Nem értem, melyik m.rha cserélte le a kínálatból a zöld illatos saját márkás és tökéletes lemosót erre a rózsaszín förmedvényre, de nagy hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

hdori23

2020. október 9.

Pozitív csalódás, a több rétegben felvitt lakkot és maradéktalanul eltávolítja. Egy negatívum emiatt csillagot nem vonok le hogy nagyon erős az illata,ami engem kifejezetten zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.