Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Stenico

2022. március 23.

Pontosan azt nyújtja, amit ígér. Kellemes az illata, jól leszedi még a sötét lakkokat (több rétegnél, fedőlakkal) is. Kicsit tartottam tőle, hogy az aceton miatt töredezni fognak a körmeim, de heti 1-2 használat mellett semmi bajuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.

Kitsyke

2022. február 28.

Valóban kellemes illatú, nem fulladok meg tőle. Szépen leviszi a körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

Valóban kellemes illatú, nem fulladok meg tőle. Szépen leviszi a körömlakkot.

Honeyhair

2022. február 16.

Magamtól sosem vettem volna meg, mindig azt hittem, amolyan tizenkettő egy tucat. A sok pozitív vélemény azonban kíváncsivá tett, és mostmár meg tudom erősíteni, hogy nagyon jó. Egy vattával, alig két-három áttörléssel könnyedén, kompletten leszedi a négy rétegű (alap + 2 réteg szín + fedő) lakkot. Ráadásul ahhoz képest, hogy mekkora tiltakozás alakult ki az aceton körül, még azt is elmondhatom, hogy nem szárít, legalábbis az én körmeim nem lettek rosszabbak tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 16.

jampiangel

2022. január 10.

Nagy kiszerelés, remek ár és emellé még nagyon hatékony is! Én már csak ezt veszem, az Eszter és társai nálam semmit nem érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Hencicca

2022. január 9.

Nagyon bevállt még a legerősebb színeket is leszedni 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Nagyon bevállt még a legerősebb színeket is leszedni 🙂

orchidea8627

2021. december 21.

Legjobb körömlakklemosó, nem szárít agyon, nem ájulok be a szagától, megfizethető. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

rosiecheecks

2021. december 13.

Lemossa a lakkokat es nem is olyan kellemetlen az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

Lemossa a lakkokat es nem is olyan kellemetlen az illata

fagas

2021. november 16.

UD2.: Bárcsak minden kérésünk így találna meghallgatásra! És visszatért, újra kapni, köszönet mindenkinek, aki ezt lehetővé tette!!:-))

UD1.: Én kisebb sokkot kaptam, hogy nem lehet már kapni, de komolyan!! A legjobb volt a placcon. Óriási melléfogás a R. marketingeseitől! De mit fogunk ezután használni hiánypótlóként??!!:-((

Úgy alakult, hogy a rivális drogéria lemosóját és ezt a terméket egyszerre, közvetlenül egymás után használtam. Mit ne mondjak, ég és föld a különbség a kettő között, utóbbi javára. Gyorsan lehet vele dolgozni, mindenfajta megerőltetés nélkül, leszed ez mindent, amit csak kell! Maradok ennél, remélem, még jó ideig nem szüntetik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 16.

Kise

2021. október 25.

Szuper lemosó. Könnyedén távolítja el a körömlakkok bármely árnyalatát. Én nem váltok acetonmentes lemosóra, pedig jobbára világos árnyalatú körömlakkokat használok, csak nincs kedvem dörzsölgetni a körmeimet túl hosszan. Ez a termék meg pikk- pakk leszedi , szárító- roncsoló hatás nélkül. Illata elviselhető, még a férj is jól tűri :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

Isla

2021. június 30.

Istenem de jó volt. Mindent könnyedén lehozott, jó az illata... Ár-érték arányban konkrétan verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0