Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gerbera12

2018. április 2.

ár/érték arányban tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

ár/érték arányban tökéletes

Orsi0625

2018. április 2.

Évek óta ezt használom,pedig kiskamasz korom óta festem a körmeimet,sosem csalódtam benne.Remek,olcsó termék ,mint a legtöbb Isana márkájú.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

szukhentrunk

2018. március 27.

Az egyik legjobb lemosó ami létezik és ráadásul olcsó is!!!!:DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Az egyik legjobb lemosó ami létezik és ráadásul olcsó is!!!!:DD

Luna1024

2018. március 24.

Fogalmam sincs, mit írhatnék, amit nem említettek még az előttem lévő 1283 véleményben (nagyon durva amúgy, hogy ilyen népszerű!!!)... :D Épp ezért nem is szeretném túlragozni: magasan a legjobb körömlakk-lemosó, amit valaha használtam! Egy vattapamacsra öntök kétszer belőle, így mind a két kezemről gond nélkül lehoz mindent, nem kell dörzsölnöm, bántanom a körmeimet... Sötét lakkokkal, sőt még a homokhatásúakkal is simán megbirkózik - oké, utóbbival kicsit nehezebben, de ahhoz képest, hogy a legtöbb lemosó konkrétan semmit nem csinál ezzel a típusú lakkal, elnézem, hogy kicsit nehezebben jön le... De "mezei" lakkok, amiket használok, tényleg meg se kottyannak neki. :) Használat közben alkoholos szaga van, de utána átfordul egy kissé furcsa, de finom mandulaillatba, egész fini. Acetonos, de én nem érzem, hogy bántaná a körmeimet - igaz, az enyémek amúgy is rossz minőségűek, szóval mondjuk inkább úgy, hogy nem ront tovább a helyzeten... A kis kiszerelést fillérekért lehet megszerezni, és megéri, mert az is nagyon sokáig elég (én azt hiszem, majdnem egy évig használtam!), most pedig a nagy kiszerelést vettem meg, amiből pár hét alatt alig fogyott... Nem kísérletezek tovább, Ő alapdarab marad itthon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

baepsae

2018. március 22.

Szuper ár, hatékony termék, csak ezt vagyok hajlandó használni, a sötét színeket is ő hozza le a leggyorsabban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

BLili

2018. március 21.

Egy kis löttyintésnyi leviszi a több rétegű, erős színű lakkokat is. Elég erős, szúrós szaga van, de hát körömlakklemosó. Nagyon olcsó, hatékony, ezért ár-érték arányban verhetetlen. Ugyanakkor szerintem nem kíméletes a körmökkel szemben, és könnyen törnek, ha nem használok valamilyen körömerősítőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

pattelin

2018. március 20.

Véletlenül bukkantam rá, tulajdonképpen csak levettem egy lemosót a polcról. Mindenképpen acetonosat szerettem volna, ez olyan, de mégsem mar! Ugyanakkor hatékonyan tisztít, és nem csak a lakkot, hanem egyéb szennyeződéseket is eltávolítja (festék, filctoll). Az illata kellemes, nem az a maróan acetonos szag! A kiszerelése is gazdaságos! Szuper, nekem bevállt! Máskor is ilyet veszek majd! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Colormonkey

2018. március 20.

Évek óta használom, és imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Évek óta használom, és imádom.

Judinci

2018. március 19.

Ennél jobb lemosó nem létezik. És mindössze pár száz forint.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Ennél jobb lemosó nem létezik. És mindössze pár száz forint.. :)

fpanni

2018. március 19.

Olcsó és tökéletesen leviszi a körömlakkot. Meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Olcsó és tökéletesen leviszi a körömlakkot. Meggyőzött!

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0