Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Kise

2021. október 25.

Szuper lemosó. Könnyedén távolítja el a körömlakkok bármely árnyalatát. Én nem váltok acetonmentes lemosóra, pedig jobbára világos árnyalatú körömlakkokat használok, csak nincs kedvem dörzsölgetni a körmeimet túl hosszan. Ez a termék meg pikk- pakk leszedi , szárító- roncsoló hatás nélkül. Illata elviselhető, még a férj is jól tűri :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

Isla

2021. június 30.

Istenem de jó volt. Mindent könnyedén lehozott, jó az illata... Ár-érték arányban konkrétan verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Lina14

2021. június 29.

VÉGRE visszatért a kedvenc lakklemosóm, ugyanolyan jó, mint a régi volt, azt sajnálom csak, hogy sose találom nagy kiszerelésben, gondolom mások is levadásszák
Nekem nem zsírosít, de szeretem, hogy nem szívja ki az összes életet a köreimből és mindent gyönyörűen leszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

adra

2021. március 4.

Illatra és érzésre is régi Isana zöld lemosó, ahogy tátombák is említette :) Így nem is kell ragozni, csodás, olcsó szuper :D (A rózsaszín új testvéréhez volt szerencsém az mínusz 1 csillagos szopóroller, aminek a szaga 2 szobányira is érződik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

tátombák

2020. október 27.

Összehasonlítottam az INCI-t a régi nagyon népszerű mandulás Isana lakklemosóval, és ugyanaz a kettő! Már szinte kezdtem elfelejteni, hogy ez mennyire jó is volt, mert a rózsaszín, amit később árultak sajátmárkás lakklemosóként, annak a használata felért egy kínzással. Már kétszer használtam, és nem szárította csikorgósra a körmöm, szépen leszedte az élénk lakkot is, úgyhogy nagyon remélem, hogy a Rossmann ezt nem tervezi kivonni a forgalomból...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Gigi95

2019. április 7.

Gazdaságos kiszerelés, jól oldó termék. Újra vettem. Illata kellemes, nem bűzös mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

HNReni

2019. március 9.

Sajnos nekem nem jött be. Hatékonyan távolítja el a körömlakkot, de nekem nagyon szárította a körmöm és körömágy bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

An90

2019. február 16.

Ár-érték arányban megfelelő, viszont a sötétebb és csillámos lakkoknál többször át kell menni vele. Nem szárít, mint a többi acetonos. Lassan elfogy, úgyhogy mivel kivonták, új megoldás után kell néznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

TheNancy07

2019. február 1.

Ez egy nagyon jó lemosó, évek óta csak ezt használom! Nem fulladok meg tőle, maradéktalanul leszedi a lakkot, ár érték arányban kiváló ekkora adagnál! Szuper! Viszont kerestem a polcokon, de sajnos nem találtam, akkor igaz, hogy kivonták? :'( szip-szip*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Annath

2019. január 30.

Kedvenc lemosó, másért se nyúlunk a drogériában. Gyorsan lehozza a lakkot, nem szárítja a körömágyat és a köröm körüli bőrt, finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0