Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Juccimo

2019. január 22.

Évek óta ezt használom körömlakk lemosásra, itteni vélemények hatására vettem meg. Ár-érték arányban szuper, a dolgát jól teszi, az illata is tűrhető és nem csíp. Nekem ennyi bőven elég, elégedett vagyok.

UPDATE: Miért kellett kivonni a forgalomból? :( Ami helyette van, meg sem közelíti. (És nem mandulaillatú.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

kanoc

2019. január 15.

Nagyon szuper, jó az illata, leszed mindent, csak ezt használom, amióta megtaláltam. Sajnos kivonták a forgalomból, és ami most van acetonos mandulaillattal, az nem ugyanaz az eladó szerint. Nem vettem meg, szagra nem ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Ilona93

2019. január 10.

Jó illata van,annak ellenére,hogy acetonos.Teszi a dolgát.Eddig ez a legjobb,amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

macskusz

2018. december 28.

Tökéletesen bevált, könnyen eltávolítja a körömlakkot. A szagát ugyan nem szeretem, de nem sokáig lehet érezni. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

BoAnna

2018. december 28.

Nagy kiszerelése nagyon jó áron van, főleg ha akciós. Jól lehoz mindent. Nincs erős szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

eeeee

2018. december 19.

Évek óta ezt a lakklemosót használom és tökéletesen elégedett vagyok vele. A nagy kiszerelés nagyon olcsó és sokáig elég, tökéletesen leszed minden körömlakkot és az illata/szaga is elviselhető még a férjem számára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Carson32

2018. december 18.

Az összes körömlakklemosó közül ez a legjobb! Abszolút kedvenc a számomra! Mindenféle körömlakkot lemos, még a csillámosat is gyorsan eltűnteti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Kobayasi

2018. december 6.

Kedvenc, legjobb, más nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Kedvenc, legjobb, más nem is kell.

angie91

2018. december 6.

A legjobb (és nem mellesleg a legolcsóbb!!) lakklemosó, amivel találkoztam. Nem cserélném le semmire. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Bhajdu

2018. november 22.

Remekül teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Remekül teszi a dolgát!

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0