Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2018. július 6.

szuper lemosó :) a kedvencemhez, az Essence lila lemosójához nem mindig jutok hozzá, de nem is akkora baj, mert ez minden Rossmannban olcsón elérhető. nem büdös és gyorsan leszedi a legcsillámosabb, legsötétebb lakkot is. sajna szárít, de az aceton már csak ilyen :( emiatt egyébként én jobban szeretem az Essence lemosóját, mert az aceton nélkül is nagyon hatékony.
hajszínezőt is szuperül leviszi egyébként a zuhanytálcáról, csempéről, mosdókagylóról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

fanni191

2018. július 4.

Nagyon szárít, de ezen kívül szépen teszi a dolgát. Ár-érték arányban jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon szárít, de ezen kívül szépen teszi a dolgát. Ár-érték arányban jó

Elllla

2018. július 4.

Csatlakozva a legtöbb előttem szólóhoz, teszi a dolgát, gazdaságos, és nem is vészes az ára. Örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

native

2018. július 3.

Gazdaságos, nagy kiszerelés. Az illata nyilván nem jó, de nem is vártam. Körömlakkfüggő, de általában egy vattakoronggal le tudom szedni az összes körömlakkot.
Nézelődtem már más után, mert szárít, viszont drogériás felhozatalban szerintem a legjobb. Főleg a kiszerelése miatt, mert nálam hetente előkerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

redrick

2018. június 24.

Piszkosul szárít, akár bármely acetonos körömlakklemosó, ennek ellenére a feladatát kifogástalanul végzi, gyorsan leoldja a lakkot, nem kell vele kínlódni és tunkolni a szöszölő vattát percekig. A szaga tűrhető, megfelelően ellensúlyozták a mandulával a szúrós alapot, ezen felül megfizethető és gazdaságos kiszerelés. Egyetlen kifogásolható része a nyitott fej, tervezhettek volna rá egy keskeny csőrt a praktikusabb adagoláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

felhasznaloinev

2018. június 24.

Kedvencem. Évek óta csak ezt használom, és semmi mást. Ha mégis mást, mindig megbánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Linuxo

2018. június 19.

Számtalan alkalommal újra vettem már, évek óta csak ezt használom. Teljesen jól bevált nekem ez a lemosó. Teszi a dolgát, kevés pénzért. Szuper, nahh!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

lucaanna

2018. június 9.

legjobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

legjobb

Jenniii92

2018. június 9.

Imádom, a kedvenc lemosóm. Nagyon könnyen, gyorsan le lehet mosni vele a körömlakkot, kevés is elég belőle és még az illata is jó. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

nyuszmok

2018. május 30.

Nagyon szeretem, ez vállt be a legjobban. Évek óta használom. Nem büdös és jól leszedi a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0