Isana Med

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Allergén anyagoktól, alkoholtól és aluminiumtól mentes- 24 órás hatás.

juditkaa70

2017. május 28.

5 csillagos dezodor,remekül teljesít. Hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Frissitő az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

elixir

2016. december 6.

Pár hete használom, most vettem először, kifejezetten tetszik az illata, rajtam jó működik, hatásos. Szerintem, egy próbát megér annak, aki egy jól frissítő, ALUMENTES deo-t keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

ami2015

2016. szeptember 10.

Legújabb kedvencem, pedig fenntartással vettem meg. A férjem is ezt használja már, ő is nagyon elégedett vele. Illata csak kifújáskor érezhető, hatása tökéletes volt még a nyári melegben is. Alkohol és alumínium nincs benne, szóval nálam csillagos ötös, különösen az árát tekintve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

vargazsofia23

2014. június 27.

Úgy látom én vagyok a kivétel aki érősíti a szabályt :-) nálam remekül teljesít! Az itteni vélemények alapján úgy terveztem éjszakai használatra veszem csak, legalább addig is egy kevésbé káros deot használok... De napközben is végzi a dolgát! Nekem bevált. Pedig nálam se egyszerű a jó deo megtalálása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

pillepocok

2013. december 8.

Ez a világ legrosszabb "deója". 24 órás hatás?? Még 4 órát sem bír ki! Nem az, hogy izzad tőle az ember, mert az még oké, hiszen alumínium mentes... de ha nem használtam volna semmit, még akkor is jobb illatom lett volna.. ez a "deó" konkrétan büdössé teszi az embert. Remélem már nem lehet kapni, meneküljetek előle!

Viszont ez a szódabikarbónás dolog most kíváncsivá tett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Viszont ez a szódabikarbónás dolog most kíváncsivá tett! :)

Lillaberek

Korcsoport: >54
2013. január 14.

Mostanában ezt használom éjszakára. Este 10-től reggel 7-ig tökéletesen teljesíti a feladatát. Nappali lótás-futáshoz viszont még télen sem vállalnám be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 14.

Dorcsa

2011. november 4.

Hát azt kell mondanom, hogy soha ilyen rossz deo-m nem volt még. A nap végére olyan szagom lett, amilyet még soha nem éreztem... (sajnos negatív a tapasztalat) Akkor is jobb illatom lett volna, ha semmit nem használok. Megint csak kidobott pénz volt. Az szép, hogy nincs benne aluminium és társaik, de sajnos olyan "illattal", amit eredményezett, sajnos emberek közé nem lehet menni... Sajnos nem találtam még aluminium nélküli deót, ami bevált volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract