Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. február 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt

Hecate

2018. április 18.

Akárcsak az előző hozzászóló én se tudtam, hogy férfi dezodor, mert a női sprayk közt volt és a MEN szót nem láttam rajta. Azonban nagyon megkedveltem az illatát, mert egy idő után üdítően citromos. Viszonylag elégedett vagyok az izzadásgátló hatásával is. Itthoni edzésnapokra tökéletes, edzőcipő illatos felfrissítésére is jó. Az ára igen kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

ssyakaky

2017. március 29.

tévedésből vettem, hirtelen kellett egy dezodor, a női dezodorok között volt, ráírva sincs sehova, hogy men, kiprobalni nem szerettem volna a boltban, szoval elegge meglepeteskent ert az illata. citromos fuszeres, bár egy idő után eltunik ez a szúrós pasis illat, es csak cirtomos marad, de az se sokaig. amugy eleg atlagos dezodor, sajnos alkoholos is, viszont alumínium só mentes ami plusz pont. es elég olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

kaposztamester

2016. április 18.

az illata nem valami tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

az illata nem valami tartós

z.kiss.klik

2014. október 30.

Alkoholos,ár-érték aránya nagyon jó.Kissé nyers,citromos illatot is érzek benne,de ez hamar kellemessé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

zdoreebaba

2014. január 26.

Nagyon jó ára van és finom illatot hagy maga után (apu szerint).
Sokkal tartósabb, mint egy márkás férfi dezodor.
Teljes mértékben megéri az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Nagyon jó ára van és finom illatot hagy maga után (apu szerint).
Sokkal tartósabb, mint egy márkás férfi dezodor.
Teljes mértékben megéri az árát...