Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nedvesítő hatású bőrbarát összetevőinek és ápoló formuláinak köszönhetően már a borotválkozás közben is biztosítja a bőr számára a szükséges nedvességet és ápolást.

candy28

2019. április 19.

Már régen használtam ezt, de alig vártam, hogy elfogyjon, valójában teljesen nem is tudott elfogyni, mert a gáz hamar kiment belőle és nem bírtam minden habot kinyomni belőle. Az illata nem tett mély benyomást. Lecseréltem az áfonyás borotvahabra, sokkal jobb lett, ahogy látom annak az INCI-je is szebb. A gyümölcsös változatok sokkal jobban működnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Sziszikee58

2019. január 23.

Valóban gyorsan elfogy, de én szerettem használni. Jó volt vele a borotválkozás, az ára is rendben van. És nem is irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

PDEva

2019. január 9.

Szeretem az illatát. A hab állaga is jó, van benne anyag, de tényleg sok fogy belőle egy-egy komplettebb borotválkozásnál. Jobban is csúszhatna rajta a borotva. Különösebben nem érzem az aloe vera jótékony hatását. Lehetne benne még valamilyen bőrápoló anyag vagy vitamin pluszban... Közepes a mérleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

laraclaire

2018. augusztus 25.

Nem rossz termék, de elég sokat kell kifújni belőle, hogy a borotva rendesen csússzon rajta. Az illata kellemes, korábban más borotvahabot nem használtam, így összehasonlítani nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Stephanie

2018. május 20.

Most váltottam egy baleás habról erre és összehasonlíthatatlan. Mintha semmit se csinálna, pár másodperc alatt pedig isten tudja hova szublimál. Eddig nem kellett vérengzéstől tartanom, de ez a hab garantálja a texas chainsaw massacre élményt, pedig különböző borotvákkal is kipróbáltam.
Csak azért kap két csillagot, mert az egész sima felületeken, pl a combon még kibírható. A bikinivonalam viszont úgy néz ki, mintha most szültem volna császárral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

ancsagirl95

2018. május 15.

Teszi amit kell. Sokadik flakont használom. A gél nekem is jobban tetszik, de ez olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

blondie0310

2018. február 23.

Egyetlen baja, hogy túl hamar kiürül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Egyetlen baja, hogy túl hamar kiürül.

Ennie86

2017. szeptember 26.

A gél állaga sokkal jobban bejön. Ebből viszonylag sokat kell kifújni, hogy normálisan lehessen vele borotválkozni. Az illata viszont tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagy klassz kis borotvahab és barátságos az ára is :) újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagy klassz kis borotvahab és barátságos az ára is :) újravevős

Candy21

2017. augusztus 30.

Jó kis borotvahab nekem tetszik szépen puhítja a szőrt utána puha a bőröm. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.