Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

ancsagirl95

2018. május 15.

A sensitive típusa jobban bejön, ennek az illata nem tetszett sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

A sensitive típusa jobban bejön, ennek az illata nem tetszett sajnos.

Hecate

2018. március 27.

A kedvenc borotvahabom. Finom az illata, jó az állaga, nem irritál és nem szárítja a bőröm és teszi a dolgát. Nekem külön hidratálókrém használata se szükséges utána. Az ára is baráti. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Kisu

2015. február 3.

Nekem semmi bajom nem volt vele,szépen teszi a dolgát,az illatával sincs semmi bajom. Nekem szépen hidratálta a lábamat,nem kell utána krémezni se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

v.szilvia789

2014. július 3.

Gondoltam a férfi citromos Gilette hab után meglepem magam egy gyümissel. A hab maga elég narancsos színű, teljesen feleslegesen, olcsó barackos üdítő szaga van. A hab állaga nagyon "könnyű", azaz amint víz éri máris a semmibe vész, így elég sok kell belőle. Először én is törülközővel töröltem le, aminek egy szép narancssárgára batikolt törülköző lett a vége. Összességében nem egy jó termék. Maradok a Gilette habnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

szabonikolett120

2014. július 1.

Nekem problémám nem volt vele.Nem szárított,nem pattogzott ki a lábam.Olcsó,célnak megfelelő termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Cicafül

2013. augusztus 21.

Nagyon jó az illata,rendszeresen megveszem.Sokàig elèg bàr kicsit szàrítja a bőröm.Olcsò termèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

lavender

2013. július 2.

Az ára miatt vettem meg, aztán rájöttem, hogy még annyit sem ér. Én rettentően viszkettem tőle, kiütéses lett a bőröm, úgyhogy irány a kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Ophelia

2013. július 2.

Az illatát nagyon szeretem, teljesen összepasszol a Balea barackos testkrémjével.:) Hát, kicsit többet kell használni belőle mint általában, de akkor nagyon jó, nem irritálja a bőrömet sem. Ami kicsit felbosszantott, hogy kb. 2 hét után valahogy beszáradt, alig tudtam nyomni belőle, pedig több mint a fele megvan még. A színe tényleg kissé erős, de nem törölközővel törlöm le a habot, hanem lemosom. o_O Szóval nem fog össze semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

viktoriacsoke

2013. február 19.

nekem jól szolgát arra a célra amire való, kellemes az illata is de mikor letöröltem törölközővel a lábamat olyan színű lett a törölköző mint a hab :SS

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 19.

Maniac

2013. február 4.

Háááát.... őőőő.. jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Háááát.... őőőő.. jó az illata!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.