Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2012. október 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az olívaolaj hidratálja a száraz ajkakat, a bisabolol és shea vaj pedig regenerálja azt. Nem tartalmaz szilikont, ásványiolajat és tartósítószert.

Nymphea

2020. január 6.

A pozítív vélemények hatására vettem meg, na meg mert az ISANA olívás vonalát más termékek kapcsán elég erősnek éreztem. Nagyon kellemes, különleges illata van. A zöld szín senkit ne téveszzen meg, nem zöldíti az jakakt, de érezhetően puhít rajta. A kabátzsebembe szerettem volna egy jó, és olcsó ajakápolót, hogy a hidegbe kimenve ne fújja cserepesre a számat a szél, és legyen miért nyúlnom, és nálam ezek eléggé fogyó eszközök, valami olcsóbbat szeettem volna. Abszolút megérte, jó használni, igazi minőségi darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Brigibrigi

2019. december 25.

Olyan ajakápolót kerestem, ami nem színezi be a számat csak hidratál. Csak pozitívan tudok róla beszélni. Illata is kellemes, enyhe olíva EZért az árért érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Andii017

2019. november 11.

Imádom. Szépen hidratálja az ajkakat, az ára is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Imádom. Szépen hidratálja az ajkakat, az ára is szuper.

Holdsarlo

2019. október 18.

Árban verhetetlen és nagyon szépen hidratál. Az összetevői is szimpatikusak és pluszpont, hogy vegán termék. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Fabricia

2019. szeptember 20.

Egyik kedvencem lett!:))
Cf vegán, könnyen kenhető nagyon szépen ápol és sokáig fenn marad. Illata szinte nincs, enyhe kis olíva illatot lehet érezni ami pont elég is.
Szép kis összetevők! És nagyon jó az ára. Én mindenkinek ajánlom, alap ápolásnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Egyik kedvencem lett!:))

Audry1

2019. szeptember 18.

A vélemények és az ára miatt vettem meg, mert szerettem volna egy természetesebb ajakápolót kipróbálni, illetve a korábbihoz már kezdett hozzászokni a szám. Ár/érték arányban messze az egyik legjobb! Amíg be nem járattam, addig kicsit nehezebb volt kenni, de utána már ezzel sem volt probléma. Az íze meg illata nekem nagyon nem tetszett, de viszonylag hamar hozzá lehetett szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

mSzandika

2019. augusztus 28.

Ez az ajakápoló még sosem hagyott cserben! Remekül hidratált a tavaszi, nyári időszakban, kiváncsi leszek mit fog tudni ősszel, télen :), szerintem akkor is remekül fog teljesíteni. Nagyon szeretem azt hogy kellemes az állaga az illata, zöld színe, letisztult kis egyszerűsége van az ajakápolónak. Nagyon remek rúzsok alá! Nem hagyja hogy kicserepesedjen, száradjon az ajkam. :) Ja és legjobb az ára :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

ViRaG003

2019. május 21.

Jó illata van kellően ápol

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Jó illata van kellően ápol

Csiimi

2019. május 7.

Pont az ilyen ajakápolókat kedvelem, kellemesen zsíros és megfelelően hidratál. Nemrég kezdtem csak használni, de egyenlőre megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

KupaiVirag

2019. április 25.

Azt kell, hogy mondjam, hogy ár-érték arányban messze a legjobb ajakápoló. Eddig hatalmas Carmex-fan voltam, de miután a 6. tubusomat is elgórtam, majd egy év után megtaláltam és már akkor nyilván lejárt a szavatossági idő, elegem lett. Néhány hónapig erősen tüntettem az ajakápolás ténye ellen is és az a helyzet, hogy nem is volt száraz a szám, bírta a kiképzést, de beláttam, hogy ez hosszú távon nem mehet, viszont ismerem magamat és tudom, hogy egyszerűen nálam az ajakápolók fogyó eszközök, nem azért, mert éjjel-nappal kenem, hanem mert elnyeli a föld és lejár közben. Egy szó mint száz, kellett valami olcsó, de jó amit nyugodt szívvel elgórhatok, ezt találtam és bár nem veri a Carmexet, de azért valahol ott van ez is mögötte és szeretem. Jól hidratál, nem fogja egy nap alatt helyrehozni a száraz ajkakat és nem váltja meg a világot, de azért tudja, amit ennyi pénzért tudnia kell. Mindenképpen újraveszem (kb. egy hónap múlva :D) és végre valami, amiért nem fáj annyira a szívem, ha elhagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol