Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2012. október 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az olívaolaj hidratálja a száraz ajkakat, a bisabolol és shea vaj pedig regenerálja azt. Nem tartalmaz szilikont, ásványiolajat és tartósítószert.

Zskly

2020. július 1.

Isana ajakápolók közül a legjobb, de egyébként semmi extra hatása nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Isana ajakápolók közül a legjobb, de egyébként semmi extra hatása nincs.

Burya

2020. június 9.

Hétköznapokra tökéletes. Az ára baráti, jók az összetevői, nem szárít és kellemes az állaga is. Nem csodaszer, de teszi a dolgát. Kicsit fura, "nyers zöld" natúr illata van, de meg lehet szokni. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Miruska

2020. május 12.

Nagyon gyenge cucc. Felkenem, 5 percig érzem, hogy a számon van, de semmit nem hidratál. Másik ajakápolóval kell, hogy bekenjem, hogy jobb legyen, eltűnjön a cserepesedés. 3* mert olcsó, de kb.ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

2020. április 21.

Ennyi pénzért valóban szinte ajándék. Felkenés után szépen fényesítette az ajkam. Egész jól hidratál, naponta többször kell viszont kenni. Már többet elhasználtam belőle. Amikor elsőre kitekertem és megláttam, hogy zöld kicsit megijedtem, de ajakra feltéve színtelen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

anitaaa04

2020. február 3.

Imádom! Kellemes az illata, nagyon jól hidratál. Ennyi pénzért ajándék. Drogériás viszonylatban verhetetlen. Abszolút újravevős, meleg szívvel ajánlom mindenkinek! Természetesen 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Wonderwoman91

2020. február 3.

Tökéletes. Remekül hidratál. Nem színez, nem kell megijedni, hogy zöld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Tökéletes. Remekül hidratál. Nem színez, nem kell megijedni, hogy zöld.

Nymphea

2020. január 6.

A pozítív vélemények hatására vettem meg, na meg mert az ISANA olívás vonalát más termékek kapcsán elég erősnek éreztem. Nagyon kellemes, különleges illata van. A zöld szín senkit ne téveszzen meg, nem zöldíti az jakakt, de érezhetően puhít rajta. A kabátzsebembe szerettem volna egy jó, és olcsó ajakápolót, hogy a hidegbe kimenve ne fújja cserepesre a számat a szél, és legyen miért nyúlnom, és nálam ezek eléggé fogyó eszközök, valami olcsóbbat szeettem volna. Abszolút megérte, jó használni, igazi minőségi darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Brigibrigi

2019. december 25.

Olyan ajakápolót kerestem, ami nem színezi be a számat csak hidratál. Csak pozitívan tudok róla beszélni. Illata is kellemes, enyhe olíva EZért az árért érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Andii017

2019. november 11.

Imádom. Szépen hidratálja az ajkakat, az ára is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Imádom. Szépen hidratálja az ajkakat, az ára is szuper.

Holdsarlo

2019. október 18.

Árban verhetetlen és nagyon szépen hidratál. Az összetevői is szimpatikusak és pluszpont, hogy vegán termék. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol