Isana

Ár:   319 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pixie, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az olívaolaj hidratálja a száraz ajkakat, a bisabolol és shea vaj pedig regenerálja azt. Nem tartalmaz szilikont, ásványiolajat és tartósítószert.

Kattty93

2021. július 5.

Kipróbálásképp vettem meg. Nekem annyira nem vált be. Nem szívódik fel rendesen, a szám pedig kiszárad mellette. Az illata/íze sem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Isla

2021. június 30.

Többször újravettem már. Zöld színe ijesztőnek tűnhet elsőre, de a szájra csak selymes fény jut. Szeretem kenegetni a nap folyamán, jó az illata és az állagával sem kell küzdeni. Mikor használom, a szám nem hajlandó kicsattanni. Az ára két-háromszáz forint. Ez így csak 5 csillag lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

narancsfavirág

2021. május 31.

Sürgősen kellett vennem egy ajakápolót, és ezt vettem le a polcról, remélve, hogy ha nem is lesz a legjobb, legalább ártani nem fog. Azóta már többször újravettem, mert jó a hidratáló hatása, és kellemes a használata. Nekem tetszik az illata, bár meglennék nélküle is. Használtam már valamivel jobb ajakápolókat, de nem voltak annyival kiemelkedőbbek hatásukban, mint amennyivel többe kerültek. Örülök, hogy így ráakadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

RimmelAthen

2021. május 25.

Nagyon tetszenek az összetevői és az illata is hihetetlenül finom számomra. Teljesen jól hidratálja az ajkaim, érezni hogy gazdag a formulája. Télre is bátran használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Lovaslany

2021. január 27.

Bár a formuláját imádom (waxosabb, vastagabb), az illata szerintem borzalmas. Tartósan hidratálja az ajkakat, viszont jobban örülnék, ha más illatban is elérhető lenne ugyanez a formula.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Sunflower96

2021. január 8.

Ha nem felejtem el, minden este használom lefekvés előtt. Reggelre puha és egyenletes felszínű az ajkam. Szeretem a "zöld" illatát, de nappal inkább valami illatosabbat használok. Az összetevői nagyon barátságosak, valószínű újraveszem majd, már csak a kedvező ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

juud30

2020. október 28.

Nagyon jó kis ajakápoló, elégedett vagyok vele, jó az illata és jól ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Nagyon jó kis ajakápoló, elégedett vagyok vele, jó az illata és jól ápol.

Provence

2020. szeptember 19.

Az illata jó volt, az elején még hidratált is, de utána valahogy immunissá váltam rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Bearbunny

2020. július 14.

Kellemes illata van, sokáig eltart, olcsó, de ezen kívül nincs több pozitívuma. Nem igazán csinál semmit. Hamar elkenődik és nem is hidratál, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Zskly

2020. július 1.

Isana ajakápolók közül a legjobb, de egyébként semmi extra hatása nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Isana ajakápolók közül a legjobb, de egyébként semmi extra hatása nincs.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: ITT

Sorbitol h 1 1