Isana

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Anyezz, Módosítva: 2018. június 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Isana orvosi szappan kifejezetten az érzékeny bőrre lett kifejlesztve, gyakori használatra. A bőrirritációk elkerülése érdekében nem tartalmaz sem parfümöt, sem színezőanyagot.

pzs14

2020. július 20.

A tökéletes alapanyag folyékony kézmosó készítéséhez.
Reszeld le sajtreszelőn kb az 1/3-át! Önts hozzá 1,5 liter vizet. Kis lángon kevergesd addig, amíg feloldódik a szappanpehely.
NE FORRALD!!!!!!!!!!!!!!!
Hagy kihűlni! Kb. olyan állaga lesz, mint a takony... (boccccs...)
Töltsd át egy 1,5 literes palackba, onnan töltsd újra a csini üveg pumpás szappanadagolót, amit a csap szélén tartasz! Ha épp bezselésedett a flakonban, akkor áttöltés előtt jó erősen rázd össze, hogy folyjon!
Minden újratöltésnél cseppents tiszta, jó minőségű, bevizsgált illóolajat a szappanadagolóba! 7-20 csepp elég, attól függően, milyen intenzív az illata.
Nekem bevált a teafa, a levendula, de a legnagyobb kedvenc az édesnarancs.
Ez az adag kb. 2 hónapig elég - magyarán egy 200 forintos szappanból 6 hónapig mos kezet a család... És kb. ennyi hatóanyagot vesz meg a boltban az, aki folyékony szappanért pénzt ad ki...
6 hónap alatt 1 db kis kartondoboznyi hulladékot termelsz vele - az is mehet a szelektívbe. 6 hónap alatt folyékony szappannal kb 6 db flakon vagy utántöltő ürül ki - a koncentráltabbakból is min. 3 db.
Egyetlen szépséghibája a pálmaolaj :(
Ugyanezt a kézmosót mondjuk meg lehet csinálni drága, pálmaolajmentes szappanok pici maradékaiból is. Ha azokból gyűlik össze 1 főzésnyi, akkor azokat szoktam lereszelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

A tökéletes alapanyag folyékony kézmosó készítéséhez.
NE FORRALD!!!!!!!!!!!!!!!
Hagy kihűlni! Kb. olyan állaga lesz, mint a takony... (boccccs...)
Nekem bevált a teafa, a levendula, de a legnagyobb kedvenc az édesnarancs.
Egyetlen szépséghibája a pálmaolaj :(

TeodoraHegedus

2018. augusztus 21.

Sok sok arc tisztítót próbáltam már, de egyik sem végzett olyan jó munkát mint ez a szappan. Nagyon zsíros a bőröm és a pólusok is tágak, mind a kettőn segített, plusz kevesebb pattanásom van (habár más terméket is használok a pattanások ellen - az Oriflames teafás tonikot). Még egy jó dolog hogy nem trutymolódik szét és sokáig tart az ára meg csak hab a tortán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Dea

2018. augusztus 9.

Update 2: Valami fura mód a bőrömet nem szárítja(mondjuk nyáron használtam), szóval fürdéshez jó,de kézmosásra nem ajánlom.

Update: Sajnos nagyon kiszárította kezem :( Sajnálom,pedig az ára miatt nagyon megérné :((

Kézmosásra használom,nagyon bevált, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kézmosásra használom,nagyon bevált, ajánlom :)

Anyezz

2018. június 6.

Kézmosáshoz vettem, végre egy szappan,ami nem trutymósodik! Plusz nagyon érzékeny a bőröm, van szappan, amitől 1-2 kézmosás után kipirosodik és viszket, ez nem irritálja.
Antibakteriális szappanból akartam babavárás előtt feltankolni, véletlenül vásároltam ebből a termékből, de már nem bánom, el fog fogyni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Kodi

2017. augusztus 2.

Nagyon régóta használom intim szappanként, mert egyszerűen minden kipróbált intim lemosó irritált és problémát okozott egy idő után, egyedül ez nem és tényleg teljesen zöldek az összetevői. A teafás változatát is szerettem erre a célra, sajnos az már nincs. Hihetetlenül olcsó és szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Mióta szappannal mosom az arcomat jelentősen lecsökkent a fel-felbukkanó pattanások száma, valamint fürdéshez is azt használok és ott is csak pozitív változásokat tapasztaltam. Érzékeny bőröm van és ez a termék bevált. Elhasználhatatlan, ami már szinte irritál, mivel most éppen a yamuna körömvirágos szappanjára fáj a fogam, de nem akarom ezt veszendőbe hagyni. :) Abból a teafaolajos talán egy kicsit jobb volt egyébként ennél, mert mintha kissé msot tágabbak lennének a pórusaim. A sminket is jól leszedte, egyáltalán nem komedogén. Régebben rengeteg lemosót meg mindenfélét kipróbáltam, de ezek magasan verik a társaikat. Valóban szárít egy kicsit, de én csak éjszakára hazsnálom és akkor is krémezek utána a biomed csipkebogyós arckrémjével, ami szintén csodaszer. Szóval én bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

haloittbarbi

2013. augusztus 14.

Illata nincs ezért nem veszi el a szagokat sem (értem például ezt arra amikor fasírozottat készítettem, megmostam a kezemet utána ezzel és semmit se ért..) illetve azt is észrevettem hogy maga a szappan nedvesen büdös, kifejezetten áporodott szaga van.
Kéz és arc mosásra használtam és az arcomat eléggé szárította.
Nem jó egyáltalán, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Kéz és arc mosásra használtam és az arcomat eléggé szárította.
Nem jó egyáltalán, nem venném újra.

Juliet

2013. április 21.

Én is nagyon meg vagyok elégedve vele. Kb. egy hete használom és a gyakori kézmosások ellenére se szárítja ki az ekcémás kezemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Nicu

2012. december 13.

Elegem volt, hogy a drága arclemosóktól is húzódik a bőröm, vörösödik, ég, és hámlik. Gondoltam, kipróbálom ezt. Még csak pár napja használom, de nekem nagyon bevált. Nem húzódik használat után az arcom, csak minimálisan, semmi allergiás reakció nem jött elő.
Update: kb. 2 és fél hét után elkezdett iszonyatosan szárítani, úgyhogy max. kézmosásra marad meg, de úgy is szárít.
Allergiás lettem a tusfürdőkre, így kipróbáltam ezt, ha már egyszer megvettem arcra. Ezzel tusoltam este, és reggelre szinte teljesen eltűnt az allergiám, nem viszkettem tőle. Nagyon szárít, így marad kézmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

tenyitomi

2012. augusztus 4.

Kézmosásra használom csak,arra bevált,nem szárít,ár-érték okés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Kézmosásra használom csak,arra bevált,nem szárít,ár-érték okés.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.