Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

• 24 órás hatás
  • ápoló hatású vitaminokkal és UV-szűrővel
  • mega erős tartás
  • tartósítószer nélkül

Szamari

2018. július 27.

Nagyon nem jött be...nehéz eltalálni a megfelelő fújási mennyiséget, nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Lory

2014. augusztus 18.

Nem tartós,1-2 óra elteltével nem tartja már a hajat.Kicsit nehéz kifésülni is mert ragad.Volt már jobb hajlakkom is de egynek elment,elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Ramy

2014. június 26.

Ha lehetne, erre mínusz pontokat adnék.... förtelmes, megvettem gondoltam célnak megfelel csak hajlakk legyen...hát nagyon bánom! Mintha egy dezodorral próbálnám meg beállítani a hajam...ráadásul fojtogatóan büdös :S nem értem, hogy adhatnak el ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

QueenOfTheDowntown

2014. április 28.

Osztálytársam ajánlotta de nekem nem vállt be, sosem tudtam eltalálni a mennyiséget, ha túl keveset fújtam a hajamra nem állt meg, ha picivel többet ragadt az egész nap végére pedig lepergett helyenként..amikor megpróbáltam kimosni a hajamból és víz érte összeragadt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 28.

vikcsi

2014. január 5.

Nem volt vele különösebb problémám, 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Nem volt vele különösebb problémám, 3*

levelekhelyett

Korcsoport: >54
2013. október 6.

Talán ez az egyetlen, általam használt Isana termék, ami nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Ahogyan az előttem szóló állítja, mintha rá sem fújtam volna semmit a hajamra. Ha meg többet fújok, összeragad az egész, kifésülhetetlen. Szódabikarbónát keverek a samponomhoz, és csak úgy tudom tisztességesen kimosni a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 6.

Udreeh

2013. július 4.

Ez a hajlakknak nevezett cucc valami vicc... Egy nagy nulla, abszolút semmit nem tart! Szerintem aki egyszer kipróbálja, az többet nem fogja... Komolyan mondom, nem ajánlom senkinek!! Nem értem, hogy ilyen silány minőségű terméket, ami egyáltalán nem látja el a feladatát, hogy hozhatnak forgalomba?? Mintha rá se fújtam volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide