Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Caladrin, Módosítva: 2019. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajmentes micellás szemfestéklemosó, mely kíméletesen távolítja el a szemkörnyékéről a sminket.

Thumpa84

2020. május 17.

szepen szedi le a festeket, de tobbszor kell atmenni ahhoz hogy maximalis eredmenyt erjen el az ember lanya, ezert csak 3 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Ivy1986

2020. május 13.

Úgy örülök hogy megláttam. Sajnos azon a szinten vagyok h semmit sem merek felkenni ami nem természetes, de láss csodát ettől nem pattogott ki a szemem. Kicsi kiszerelésben vettem meg, mert ami nem vált be igy is elosztogattam. De ezt nem kellett. Lenviszi simán a szemfestéket,igaz én nem vízállót használok, ezzel kapcsolatban nemtudok nyilatkozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

pacsalia

2020. április 1.

Nem csodaszer, de jó nagyon :) eddig sima mixa mic.vízzel mostam le a tust és a spirált..hát ez fényévekkel jobb, nyilván mert erre a célra találták ki, na de na... :D nincs szívem 5-ösnél rosszabbat adni, mert iszonyatosan olcsó és végzi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Kamea

2020. március 17.

Mivel tartós műszempillám volt, olajmentes szemfesték lemosót kellett, hogy használjak, akkor találtam rá. Maradéktalanul, és könnyen eltávolította a szemsminket. Azóta már nincsen tartós műszempillám, de annyira bevált, hogy hiába próbálkoztam mással, újra csak visszatértem hozzá. Pikk-pakk lehozza a szempillafestéket is és nem irritálja a szememet.
Igen, tényleg lehetne nagyobb kiszerelésű, de ezt leszámítva csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 17.

Noncs

2020. március 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan, dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket, nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

pattelin

2020. március 7.

Most ezt a változatot vettem, talán a micellás társa picit jobban tisztít. Ez is jól megbírkózik a szemfestékkel! Ami a legfontosabb nem csípi és nem irritálja az érzékeny szemem! A kiszerelése lehetne egy picit nagyobb, mert így túl gyorsan fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Csipetke

2020. február 23.

Sokat utazom, jövök-megyek. Elsősorban a mérete miatt vettem meg. Gyorsan és kíméletesen leszedi a sminket. Még a spirált is. Nem csípi a szemem és az arcomat sem. Szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

mayernoemi

2020. február 23.

utazáshoz vettem az 50ml verzitót,nagyon jó,praktikus és hatásos volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

utazáshoz vettem az 50ml verzitót,nagyon jó,praktikus és hatásos volt

Ehlena

2020. január 14.

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg tökéletes. Az előző lemosóm szabályosan marta a szememet, amikor pedig nagynehezen elmúlt, akkor a szemkörnyékemről belekenődött olaj kezdte csípni... Ennél semmi. Megfelelően tisztít (és könnyen, dörzsölgetés nélkül), nincs az a szörnyű olajos érzés, és egyáltalán nem is csíp. Olcsóságához képest meglepően jó. Én biztos újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Caladrin

2019. december 7.

Végre! Már annyi ideje kerestem a megfelelő szemfestéklemosót, de mindig akadt valami probléma. Az egyik csípte a szememet, a másiktól nagyon olajos maradt a szemkörnyékem, ha harmadiknak túl erős volt az illata, és így tovább.
De aztan kipróbáltam ezt. A sminket egyszerűen és gyorsan lehozza, nem irritálja sem a szememet sem a bőrömet és még csak erős illata sincs; és még olcsó is. Számomra ez a tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol