Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Caladrin, Módosítva: 2019. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajmentes micellás szemfestéklemosó, mely kíméletesen távolítja el a szemkörnyékéről a sminket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jelizz

2021. november 28.

Nincs nagyon illata es nem irrital ,jo bar nem tul hatekony. Igazabol nem mondanam meg h szemfestek lemoso ,olyan mint egy sima micellas viz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

lisbeth10

2021. november 18.

Csak ezt használom a szemsminkem lemosásához. Érzékeny a szemhéjam, szóval nem szeretek sokat kísérletezni a termékek terén. Ez bevált, kíméletesen távolítja el a sminket, nem irritál, nem okoz kellemetlen érzést. Jó ideje újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

lia0000

2021. november 11.

Imádom! Szuperül és kíméletesen szedi le víztől szétfolyt szempillaspirálom! Illata nincs, nagyon szép az összetevő-listája, nem irritálja a bőröm használat közben! Engem az se zavar, hogy ilyen pici flakonban kapható, mert bőrönd-barát és hát egy vásárlásnál minumim 3-at veszek, szóval mondatni sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 11.

tigris2020

2021. szeptember 14.

Nem tudtam, hogy ennyiért is lehet kapni micellás sminklemosót. Az egész arcomra használom jól lehozza sminket. Reggel is frissítő hatása van. Szuper és van olyan mint a Bioderma micellás vize.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Mute311

2021. augusztus 11.

Igaz szemfesték lemosónak árulják, de én egész arcomon használtam. Szépen leszedte a fényvédőt, sminket az arcomról, egyáltalán nem irritált, sőt még úgy nyugtatta is. Lehetne belőle még nagyobb kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

rosemary88

2021. május 7.

Először csak próbaképpen vettem meg a kis kiszerelést, első kb. 3 alkalommal picit csípte a szemem, de ez utána szerencsére megszűnt. Jól eltávolítja a szempillaspirált is, nincs benne semmi rossz összetevő, és olcsó is. A Nivea új hydra micellás vizét használom kb két hete, de az valamiért irritál, így most visszatértem ehhez. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Lettike77

2021. február 10.

A műszempillám tisztítására kerestem olajmentes szemfesték lemosót, és az itteni vélemények alapján vettem meg. Árban verhetetlen (nincs 400 Ft), a szempilláimat megfelelően tudom vele ápolni. Ha elfogy biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

BlackWatermelon

2020. október 29.

Figyelmetlenségből vízálló sminklemosó helyett ezt vettem meg, azonban pozitívan csalódtam. Igaz, hogy egy kicsit erősebben kell dörzsölni, hogy lehozza a vízálló szempillaspirált, mint a korrektor esetében, viszont teljesen jól lehoz mindent, és nem is kell belőle túl sokat használni. Egyszóval nem bántam meg, hogy megvettem és biztosan újra fogom venni máskor is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

Mandy89

2020. október 10.

Minden hónapban újraveszem,az èrzékeny bőrömet nem irritálja,szépen lehozza a sminket.árban is verhetetlen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Matuka

2020. szeptember 6.

Nagyon jó kis cucc, nem irritál, szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Nagyon jó kis cucc, nem irritál, szépen leszedi a sminket.

Hidratálók: Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol