Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Arcmaszk uborka és aloe vera kivonattal, minden bőrtípusra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nikittta

2019. április 17.

Hát ez valami nagyon jó.Sajnálom hogy megszüntetik, bár teljes áron nem venném meg szerintem.
A száraz-rozaceára hajlamos bőröm csak úgy issza be a pakolást.Ha találok még valamelyik Rossmannban akkor betárazok az tuti. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Kuro

2019. március 31.

egyetértek az előző hozzászólókkal, teljes áron nagyon drága. viszont, ha jól emlékszem, 12 darab kis korong van benne, ami roppant sok. én max 4 lapocskát tudtam elhasználni egy alkalommal. a bőröm finom, puha lesz utána, a szemet nem irritálja, egész jó kis sheet-mask szerű dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Lilc

2019. március 28.

Akciósan vettem, teljes áron elég drága. Több kis kör alakú uborka mintázatú korong van benne, jópofa. Hidratálta és nem csípte (!!!) a szem alatti részt, ami nálam csoda, mert nagyon érzékeny a bőröm. Jó cucc, de csak kényeztetésnek, simán elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

HontiAgi

2019. március 11.

Akciósan vettem (teljes áron azért elgondolkoztam volna rajta), és komolyan mondom ez valami zseniális. Nekem először nem esett le hogy a kis maszk-darabok uborka mintásak is lesznek, meg is lepődtem amikor kibontottam, állati jópofa :D Hármat dobtam fel 15 percre, és olyan kipihent/kisimult arcot csináltak nekem hogy el se akartam hinni. Mintha nem 5 órát aludtam volna hanem 10et. Limitált és kifutó termék ha jól láttam, szóval szerintem ma útbaejtek egy pár Rossmannt és betárazok belőle ha tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

bendi13

2019. február 5.

Nem csodaszer, de nagyon jól hidratálja és megnyugtatja a bőrt. Hűtőből kivéve hűsítő hatást biztosít. Eredeti árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Martu0508

2019. január 17.

Megmondom őszintèn, èn ezt fèlbevágva, lefagyasztva szemkörnyèkre használom jèg helyett reggelente a batyuimra. Nincs olyan hatása a táskáimra mint a jègnek, de nekem sokkal kènyelmesebb ìgy ès szeretem, mert vállalhatòvá teszi őket. Elèg jòl át van itatva krèmmel, nekem hagy egy rèteget. Nem csìp, nem irritál, nem könnyezem tőle, ebből a szempontbòl sok termèk tanulhatna tőle. Ha járok a Rossmannban, tuti betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.