KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Aktív szénnel ápol és véd a kiszáradás ellen. Az enyhén csillogó és bársonyosan puha ajkakért.

random

2018. szeptember 18.

Szerintem ez halottnak a csók... Igaz, most épp extrém cserepes ajkakon kezdtem tesztelni. Leradíroztam, aztán felkentem ezt, de nem érzem hogy hidratálna, csak ül a számon. Mindenesetre védelemként, megelőzésként jó lehet, de a bajt nem kezeli... És ezen az sem segít hogy fekete és nagyonmenő és jó az illata. Íze amúgy nincs. Nem újravevős.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Lisana

2018. szeptember 10.

Igazi Badass ajakápoló! Imadom, hogy fekete. Az ajkaimat nagyon minimálisan színezi csak, és szerencsére ebből kihagytak a csillamokat is. Nincs kétségem, hogy egy szedres / más pirosbogyos gyümölcsös verziót hasznosítottak újra, mert nagyon olyan illata van :D
Emellett jól ápol, de nem hagy ragacsos érzetet. Mindennel együtt, inkább szeles időre ajánlanám , semmint nyárra.

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.