Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Maszk málna és kókusz illattal, minden bőrtípusra.

zdoreebaba

2019. augusztus 1.

Nem igazán vettem észre semmi különöset a használatuk után. Az egyik tasakban kókuszos, a másikban málnás van. Mindkettő olyan 2 használatra elegendő, krémesebb állagú. Nekem sajnos elég pattanásos lett tőle a bőröm. Az illatuk pedig valóban elég mű, természetellenesek. Ezért sem lettek a kedvenceim. Igazából Rossamann-ban vettem elég olcsón, leértékelve. Egy próbának jó volt, legalább tudom, hogy ezeket nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Zaynab

2017. november 12.

Megvettem, de én pozitív hatást nem nagyon tapasztaltam.
A szokásos pros and cons bemutatást nem is tudom leírjam-e, mivel csak annyi pozitívumot tudok említeni, hogy könnyű beszerezni a terméket, de kb. ennyi.

A negatívumok viszont:

- szerintem mű az illata, vagyis nem igazi kókusz (ugyanis én csak az alsó részt használtam el és ez a kókuszos tasak, bár ezt csak a felbontás után tudtam meg) és inkább van autóilatosító illata mint igazi kókusz.
- kevesebb krém van benne, mint az Isana és a Balea maszkokban. Ez csak 2x6ml, viszont éppen elég volt az arcomra.
- ragadósnak éreztem az arcomon, mintha valóban (folyékony) macaroon-t kentem volna magamra. Ez nem tetszett túlságosan.
- leszedni nehéz és két vagy három tisztítítás után jött csak le az arcomról. Mintha darás vagy reszelékes is lett volna az arcom a krém alatt.
- egyáltalán nem lett az arcbőröm simább, puhább vagy pihentebbnek tűnő.

Szerintem ez egy hatástalan pakolás, legalábbis nálam az volt.
Én is tovább hagytam magamon mint a másik kommentelő; kb. 25-30 percig, de aztán nedves törlőkendővel áttöröltem az arcomat (ahogyan az a tasakon javasolva van).
Nem hiszem, hogy újraveszem.

Még lehet, hogy update-elek a málnás tasak után, de nem tudom most.
2,5 pont, de ezért inkább csak 2, mert a három szerintem már magas lenne ahhoz képest, hogy nem volt hatása és az illata sem volt teljesen kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Megvettem, de én pozitív hatást nem nagyon tapasztaltam.

A negatívumok viszont:

- egyáltalán nem lett az arcbőröm simább, puhább vagy pihentebbnek tűnő.

Szerintem ez egy hatástalan pakolás, legalábbis nálam az volt.
Nem hiszem, hogy újraveszem.

Még lehet, hogy update-elek a málnás tasak után, de nem tudom most.

blankasara

2017. október 10.

Ma szereztem be 200 Ft-ért a Mamutban. Nagyon finom, bár valószínűleg sokaknak mű illata van, de én sosem növök fel és imádom ezeket a vattacukor felhős illatokat. A málnásat használtam először, a kókusz várat még magára. Egy kis tasak két alkalomra elég, szépen beszívta a bőröm (bár jóval tovább hagytam rajta, mint 15 perc) és puhábbnak érzem. Szerintem ár-érték arányban oké, de nem szabad tőle többet várni egy finom illat és valószínűleg rövid távú hidratálásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.