Isana

Ár:   450 Ft Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 11.

Ár:   450 Ft Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol nélkül. Szemorvosok által igazolt. Eltávolítja a vízálló szemfestéket is. Minden bőrtípusra alkalmas.

SminkesAnyuci

2019. február 3.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a kendőt! Korábban a Gyerekeim popsitörlőjével töröltem le a sminkem, de nagyon nyúzta a bőröm. Ez jobban bevált mert vastagabb és mégis puhább, s egyben nagyon könnyen leszedi a sminket. Minimális égő érzésem van a használata után, de mivel az arclemosás a következő lépés a smink eltávolítása után számomra, így adok cdak 4 csillagot. 10-es kiszerelést vásároltam, de újra fogom venni a 25-öst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Clementine

2019. január 30.

Utazáshoz vettem a sminket lemosni. A korrektort szépen leszedte viszont a szempillaspirállal már nem boldogult. Eléggé szárazak a kendők pedig rendesen le van zárva használat után. 🤷‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

nikyptk

2019. január 30.

Ez a legjobb tisztítókendő amit eddig próbáltam. 1db (+1db micellás vízzel átitatott vattakorong) elég az egész sminkem eltávolítására. Jó az illata, nem szárít, alaposan tisztít, nem szakadós az anyaga, kellőképpen nedves, hosszú idő után sem szárad ki. Teljesen elégedett vagyok vele, maximálisan megfelel mindennek amit egy tisztítókendőtől elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

CocoBellemare

2018. július 27.

Utazáshoz, fesztiválra mindig magammal viszem. Sminklemosóként, arc- test törlésre, frissítésre használom, így nem kell külön micellás vizet, lemosót, popsitörlőt vinnem. (még a sarat is lehozza a cipőről :D) A kendőcskék mérete megfelelő, szeretem a vastagságát is, nem szakad, puha. Nem ragadok tőle, nem okoz pattanásokat. Illata számomra semleges, kellemes. Igazi "fesztivál must have" ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

yokkoa

2018. július 27.

Szépen leszedi a sminket, maga a kendő jó nagy és vastag (kellemes meglepetés volt, hogy nem egy vékonyka kis vacak, mint némely társa). Bőrproblémát nem okoz, jó az illata is. És még olcsó is! (Kevesebb, mint felébe kerül a niveásnak pl). Nagyon megéri az árát! Bár azt hozzá kell tennem, hogy vízálló sminkkel nem próbáltam még, így azt nem tudom, hogy ezt az ígéretét beváltja-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

wildrose

2018. július 19.

Kellemes illatú, megfelelően nedves tisztítókendő, nagyon alaposan tisztít, minden sminket leszed. Nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

doroty9898

2018. február 11.

Nagyon jó kis tisztító kendő, sminklemosásra használom esténként. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

SzL

2018. január 16.

Sminklemosáshoz nem, vagy csak nagyon ritkán használom. A táskámban hordom és inkább ilyen "kézmosás" helyettesítőnek használom pl. ha leszálltam a buszról, vagy valami kevésbé tiszta helyen tartózkodok. Szerintem mindenkinél ilyen kis alapdarab a nedves törlőkendő. :D
Tetszik, hogy alkohol mentes így nem szárít és nem is irritál. Az illatával nincsen gondom, a nedvessége olyan közepes, vagy jónak mondható is. Le is volt értékelve, így még jobban megérte ez a 25 db.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

IldiWolford

2018. január 15.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kellemes az illata. Szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kellemes az illata. Szeretem

susanszkipetra

2018. január 6.

Nekem nagyon bevált, mindig van a táskámban, nem irritál, nem szárit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Nekem nagyon bevált, mindig van a táskámban, nem irritál, nem szárit!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak