Isana

Ár:   450 Ft Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 11.

Ár:   450 Ft Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol nélkül. Szemorvosok által igazolt. Eltávolítja a vízálló szemfestéket is. Minden bőrtípusra alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BellaCs000

2023. július 12.

Vízálló sminkhez semmiképp sem ajánlom, plusz nekem kicsit csípett is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 12.

Vízálló sminkhez semmiképp sem ajánlom, plusz nekem kicsit csípett is.

Angi21

2023. június 7.

Nagyon bevált, szépen leszedte a sminket és kellően nagy nedvesség tartalmú :) biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

martid

2023. április 20.

Általában utazáskor használom, de van hogy hétköznapokon is. Tökéletes, jó illatú, alaposan tisztít, nem csípi a szemem sem. Ami még pozitívum, hogy kellően nedves és nem szárad ki a kis tasakban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 20.

Mahoney

2023. április 2.

Ez igazából már nem young, legalábbis a young szó már nem szerepel rajta, csak a sor árcéduláján. Szóval hogy az volt kiírva hogy young és egy ilyen kinézetű de young nélküli kendő volt a sorban. Én eddig azt a dm-es kendőt használtam ami évszakonként változik, és bár sok olyannak iszonyatos illatai voltak de nekem az szedte le legjobban az alapozómat. Na most azzal meg úgy jártam, hogy a télit már visszavették, tavaszi meg még nincs, legalábbis abban az 5-6 dm-ben a környékünkön amiben néztem. Rossmannban jártam és nagyon kellett már valami, erről pedig jókat írtak itt így meg kellett próbálnom. A sminket nem szedi le annyira mint a dm-es, de azért úgy ahogy leszedi. Viszont az illata. Hát az egy nagyon kellemes meglepetés volt. Finom, bájos, nőies illat. Azért csak 4 csillag mert még mindig siratom a dm-eset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 2.

SzCsLola

2023. február 3.

Nagyon szeretem a táskámban általában van egy csomag belőle. Nem mindennap használom, de amikor kell nagyon teszi a dolgát, szépen tisztít. A kendők mérete is megfelelő elég egy darab belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 3.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Nem csíp,vastag,épp eléggé nedves(egy két társával ellentétben)hogy le tudja hozni,amit le kell. Ritkábban használom,de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

diahlin

2019. október 19.

Kicsit változtattak rajta (csomagolás, az összetevők sorrendje), de nekem is nagyon bevált. Elég vastag, elég nagy, és eléggé nedves, nem csíp, leszedi a vízálló sminket is és nem húzódik utána a bőröm. Edzés előtt szoktam használni – nem szeretek sminkben edzeni, de normálisan (olajjal + habzó lemosóval) lemosni és újrahidratálni nincs értelme ilyenkor az arcomat, mert 5 perc múlva úgyis leizzadom, egy óra múlva pedig megint lemosom az egészet. Nem bíznám az esti arclemosást egyedül erre a kendőre, de a céljaimnak tökéletesen megfelel, és megjegyezném, nem is gondoltam, hogy ennyire nehéz jó arctisztító kendőt találni, nagyon sok száraz, vékony, szemet irritáló, ócska kendőt lehet kapni jóval drágábban mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

SminkesAnyuci

2019. február 3.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a kendőt! Korábban a Gyerekeim popsitörlőjével töröltem le a sminkem, de nagyon nyúzta a bőröm. Ez jobban bevált mert vastagabb és mégis puhább, s egyben nagyon könnyen leszedi a sminket. Minimális égő érzésem van a használata után, de mivel az arclemosás a következő lépés a smink eltávolítása után számomra, így adok cdak 4 csillagot. 10-es kiszerelést vásároltam, de újra fogom venni a 25-öst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Clementine

2019. január 30.

Utazáshoz vettem a sminket lemosni. A korrektort szépen leszedte viszont a szempillaspirállal már nem boldogult. Eléggé szárazak a kendők pedig rendesen le van zárva használat után. 🤷‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

nikyptk

2019. január 30.

Ez a legjobb tisztítókendő amit eddig próbáltam. 1db (+1db micellás vízzel átitatott vattakorong) elég az egész sminkem eltávolítására. Jó az illata, nem szárít, alaposan tisztít, nem szakadós az anyaga, kellőképpen nedves, hosszú idő után sem szárad ki. Teljesen elégedett vagyok vele, maximálisan megfelel mindennek amit egy tisztítókendőtől elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.