Isehan

Ár:   $13   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről

Extra tartós hosszító és göndörítő szempillaspirál Japánból, amely tartóssága ellenére vízzel és egy egyszerű szemfestéklemosóval könnyedén eltávolítható.

2 árnyalatban kapható

anneshirley

2020. május 28.

A Kiss Me Heroine szempillaspirál eredeti változata (Super Waterproof) rendkívül népszerű Japánban és egyéb helyeken, mert hírneve szerint úgy csinál csodás pillákat, hogy bombabiztosan tartja magát a legextrémebb időjárási körülmények között is. Cserébe az eltávolítása finoman szólva nem egyszerű feladat. Ennélfogva lett a szóban forgó "Advanced Film" verzió kitalálva, amely úgy ígér szépítést és tartósságot, hogy közben egyszerűen lemosható dolga végeztével. A tapasztalataim egészen mások. Hosszít és göndörít - oké, ez pipa. Tartóssága viszont gyatra, felső pillákon még csak-csak tart egy fél napot, ha jó a kedve, de ha az alsókra is kerül belőle valamennyi, órán belül potyog és kenődik. Az eltávolítása gyötrelem volt az összes, különböző rendű-rangú lemosóval, amivel próbáltam. Percekig tartó küzdelem után, az irritációtól viszkető, könnyező szemmel mindig feladtam, és beletőrődtem a másnap reggeli pandamaci-effektusba. Van egyébként saját fejlesztésű lemosója a márkának, de ne már, hogy ezt külön meg kelljen venni hozzá, mert nem akkora nagy durranás. Kuka, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.