Iseree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   200 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Kiszerelés:   200 db

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sailorluna

2018. augusztus 9.

nekem még sosem jött le a vatta róla. a pálcika sem hajlik el, teljesen jó. nagy mennyiség, olcsó áron, könnyen beszerezhető, többet nem is kívánhatnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pmarcsi

2015. március 31.

Szerintem szuper! Évek óta csak ezt használjuk. Jó minőségű, a vatta nem jön le a palcikáról, az pedig merev, nem hajlik össze-vissza. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Ildie

2015. január 25.

Jó ez, nem volt vele baj, de nem lettem bele szerelmes.
Nekünk még nem jött le egyszer sem a vattapamacs. (100ft-os boltos már maradt fülben) Nem egy nagy szám, de csodát nem is vártam egy fültisztítótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Jó ez, nem volt vele baj, de nem lettem bele szerelmes.

pampamacska

2014. december 23.

Jó, a pálcája pont elég erős, a vatta a helyén marad és jó az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Jó, a pálcája pont elég erős, a vatta a helyén marad és jó az állaga is.

nta2

2014. július 31.

Jó minőség, jó ár-érték arány, nem is kell ennél több. A fültisztítással amúgy is csínnyán kell bánni, mert a fül érzékeny, csak finom mozdulatokkal lehet vele dolgozni és körkörös mozdulatokkal, nem befelé tuszkolva. Ezen kívül használom még körömfestéskor az esetleg bőrre került körömlakk eltávolítására, vagy szempillafestéskor ha a szemhéjamra festék kerül és maximálisan megbízható, nem esik le, nem szálazódik. Egy doboz nagyon-nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

timity

2013. június 26.

Olcsó, de nem túl minőségi. Igaz a kettő megvalósulására nem sok az esély.. :) Ami a pálcikát illeti: az szerencsére nem hajlik semmilyen irányba, de a kis vattapamacs a végén ide-oda csúszkál. Le éppen még nem jött, de ez szerintem a lassan, de biztosan elvnek köszönhettem... Már csak pár darab van belőle, de legközelebb messzire elkerülöm. A dobozát megtartom, mert az jó, és valami minőségibb vattával utántöltőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

bandita

2013. június 20.

Történt velem a minap egy kis baleset :D
Az úgy volt, hogy kitaláltam, hogy feltuningolom az Essence matt ajakkrémemet egy kevés beleforgácsolt vörös rúzzsal. Előkaptam ezt a vattapálcát, és ennek a fejével gondoltam áttuszkolni a rúzsdarabkákat a szájfényes flakon szűk nyílásán.
Egyszer csak hopp, sikerült és az anyaggal együtt a vattás fej is szépen kikötött a matt ajakkrém mellé, én meg csak álltam, a kezemben az üres pálcikával :DDD

Nagyon örülök, hogy ezt a mutatványt a fülemben eddig nem hajtottam végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.

Történt velem a minap egy kis baleset :D

Nagyon örülök, hogy ezt a mutatványt a fülemben eddig nem hajtottam végre.

whyteangel

2013. június 20.

Én sajnos gyakran tapasztalom, hogy a kis vattagolyó lejön a pálcáról, általában akkor, ha a körömfestésnél kicsit jobban igénybe veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Gladys

2013. június 12.

Ezt vásárolom többnyire. A pálcika masszív, nem nyakladozik, a vatta nem jön le róla, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.