Isis Pharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: floracska6, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Intenzív folthalványító szérum, a már kialakult pigmentfoltok halványítására alkalmas.

Hidrokinon mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Guttmann Natasa

2013. április 19.

Édesanyának rendeltem az Isis Pharmától szemkrémet, az ajándékba adott 5 ml-es mintákat pedig nekem ajándékozta. A tubus tartalmának textúrája: folyadék vagy inkább gél, ami alapvetően áttetsző, de van egy enyhe sárgás beütése. Az illata meglepően kellemes, diszkréten édes, virágos, visszafogott krémillat.Viszont fölkenve hagy maga után egy szörnyű, ragadós és kissé csillogó réteget. Egy bő fél óra után eltűnik, de egyáltalán nem komfortos használni. Sminkelni emiatt nehezen lehet rá, mivel csak a por állagú termékeket fogja. Gyengén, de ideig-óráig hidratálja a bőrt. A pigmentfoltokon nem okozott szemmel látható javulást. Tehát én sem vagyok túlságosan elragadtatva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

floracska6

2013. április 11.

Nem voltam elragadtatva tőle, sajnos a pigmentfoltomat nem tudtam eltüntetni, talán egy kicsit halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.